X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Schodkowa temperatura w II fazie
Odpowiedz

Schodkowa temperatura w II fazie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sierpniowe_nadzieje Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    W II fazie cyklu, temperatury mi mocno skaczą.. Czy to oznacza, że są jakieś nieprawidłowości?

    Dziękuję bardzo za pomoc!

    76c054f5e229e7840edaf82728934ff2.png

    sierpniowe_nadzieje
  • Farida Koleżanka
    Postów: 32 34

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie , szukałam w necie odpowiedzi na ten temat i nic nie mogę znaleźć jak to jest kiedy temperatura w II facie cyklu skacze ale nie schodzi do czerwonej kreski, czy to jest normalne czy też daje jakąś informację, że cos jest nie tak.....

    Farida
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ