X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skok temperatury zaraz po okresie??..
Odpowiedz

Skok temperatury zaraz po okresie??..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qurde tylko jak to mozliwe owulacja 4-5 dnia?
    Zeby sie temperatura podniosła to musiał by dojrzeć pęcherzyk i pęknąc aby ciałko żółte mogło porodukować progesteron..zaraz po okresie to nie wydaje mi sie prawdopodobne
    mam PCO nigdy nie mialam cyklu krótszego niż 30 dni przez całe swoje zycie

    Miałam raz calkiem niedawno "przetwałe ciałko żółte" z poprzedniego cyklu
    produktowało zapewne progesteron i tempki po okresie byly tez wysokie...
    co prawda akurat w tym okresie mialam wyjazd i nie mierzylam tempki bardzo dokładnie...ale temperatury nie byly rowne...raz skok potem spadek ...
    353e55a0642a91703a395ec3bcaad278.png

    eh...zanim zostane mama to oszaleje chyba :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 10:20

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh beta negatywna..test owulacyjny też...pewnie kolejny cykl nieudany :(

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ