Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skoki temperatury ok 7dnia po owulce
Odpowiedz

Skoki temperatury ok 7dnia po owulce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lili_3 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 11 maja 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji tego, że mierzę temp. dopiero 3cykl miałabym pytanie do bardziej doświadczonych Staraczek.Otóż zauważyłam dziwne skoki temperatury zaczynające się siódmego dnia po owulacji. Czy może któraś z Was wie z czym mogą być związane takie skoki bo chyba takich zygzaków nie powinno być w fl?
    Link do wykresu z kwietnia:
    https://ovufriend.pl/graph/a032077b82fd7806bd05f069b5dacee1
    Obecny cykl jest dostępny na tablicy.

    If you can DREAM it,
    You can DO it !!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbadaj progesteron
    takie skoki masz w każdym cyklu?

  • Lili_3 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest drugi cykl z takimi skokami,pierwszy okazał się bezowulacyjnym.Dzięki za podpowiedź :)

    If you can DREAM it,
    You can DO it !!
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 27 maja 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi 2 dni temu, w 5dpo zaczely sie takie zygzaki :(

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ