X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz płodny- dla pocieszenia dla staraczek ;)
Odpowiedz

Śluz płodny- dla pocieszenia dla staraczek ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mia S Ekspertka
    Postów: 201 247

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;)

    Piszę do Was z fioletowej strony, bo myślę, że może się przydać to co powiem ;)

    Od kiedy zaczęliśmy się starać, zaczęłam zwracać uwagę na między innymi śluz płodny. Nigdy się tematem nie interesowałam, no ale wiadomo- czas zacząć ;)

    No i jeden cykl- nie ma, drugi, nie ma, ciąży też, trzeci, nic. Biegne do mojej gin co robiła mi monitoring. Ona mówi- niech sobie pani da spokój z tym śluzem. No ale wiedzialam lepiej. To się poumawaiłam, do endokrynologa, do innego gina, mojego, badania, itd, pewnie przez prolaktynę, bo od paru miesięcy brałam Diostinex.
    Nie ma nie ma nie ma nie ma..... nic...

    A ja nagle w ciąży ;)

    Wniosek taki- że szukałam, i dłubalam, i jak się mierzy, rozne metody itd... a jajko kurze, a to ma się ciągnąć, a u mnie nic, nic...

    Tak więc, dziewcyzny może to ktorejś pomoże zaprzestać pogoni za śluzem płodnym ;)
    Pozdrawiam!

    Chica Mala, hipisiątko, Anna255, kita, Felicity lubią tę wiadomość

    ;) synku, trzymaj się mocno mamusi !
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj i ja miałam cykle książkowe teraz od chyba 2 mies. mi się potrzepały :/ okres się spóźnia kilka dni i przychodzi raz jest w spodziewanym dniu innym razem z 6 dni mi się spóźnił na śluz nie patrzę bo zawsze mam mokro w podpasce :P i jak ma przyjść @ to mam taki jak by suchawy :d z jajnikami mam wszystko ok :/ już sama nie wiem co może być przyczyną czasami mam naprawdę tego dosyć i nie wiem co już mam zrobić żeby zajść :(

    kita lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jak się nie starałam to cykle książkowe. Tylko zaczęłam ingerować, myśleć, wyliczać- suchota.
    Wiesiołek mi fajnie rozbujał śluz :)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam identycznie - zanim zaczęliśmy starania: żadnego problemu ze śluzem, cykle praktycznie jak w zegarku. A teraz...? Jestem strzępkiem nerwów i przebieg każdego cyklu stanowi zaskoczenie :/

    PWZJp2.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenyyy ja mam tak samo- kiedyś tego śluzu było tyle. klara_bella (widzę, że nie tylko ja czytałam komiksy z Kaczorem Donaldem :p) ile brałaś dziennie kapsułek? Ja biorę 6, mam nadZieję, że wystarczy.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys- ja uwielbiałam te komiksy :D a teraz moja córka ogląda namiętnie Myszkę Miki :)
    Ja biorę 1 tabletke na dzień. I śluz mam ładny. Więc biorę po 1, może zacznę brać 2 od kolejnego cyklu.

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja jak brałam jedno to mi nic nie dało :( Ja czytałam komiksy mojego brata, najbardziej lubiłam rysunki Dona Rossy. No i oczywiście kojarzę Klarabellę i Horacego :D

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    Oj i ja miałam cykle książkowe teraz od chyba 2 mies. mi się potrzepały :/ okres się spóźnia kilka dni i przychodzi raz jest w spodziewanym dniu innym razem z 6 dni mi się spóźnił na śluz nie patrzę bo zawsze mam mokro w podpasce :P i jak ma przyjść @ to mam taki jak by suchawy :d z jajnikami mam wszystko ok :/ już sama nie wiem co może być przyczyną czasami mam naprawdę tego dosyć i nie wiem co już mam zrobić żeby zajść :(


    A ukochany przebadany już???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze piszesz autorko ja również śluzu nie miałam a zaszlam poczytałam i śluz moze być ale w środku w mniejszej ilosci sprawdzić możemy wkładając palca tylko uwaga z paznokciami bo błona jest delikatna.
    Ja niestety ppronilam ale tobie zucze wszystkiego najlepszego

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo jakies 3lata temu sluzu bylo tyle ze az sie wylewalo a teraz to susza. Chyba to wina psychiki bo jak kazda tak ma od kiedy sie stara. Ale jak tu nie myslec

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co chyba macie racje z tym śluzem...Wrzesien i pazdziernik na Clo...piekna owulacja sluzu brak;/ z Kolei W listopadzie byłam na clo ale prawy jajnik nie zadziałam na wczesniejsza dawkę lekarz potwierdził cykl bezowulacyjny odpuściłam i wtedy miałam mnóstwo śluzu rozciągliwego i płodnego tylko pecherzyka brak;/ U mnie wszystko działa na odwrót...masakra nic sie kupy nie trzyma;/

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, ciesze sie, ze znalazlam ten watek! Dzis mnie tknelo ze dlugo nie mialam sluzu i sie zastanawialam czy brak sluzu oznacza brak owulacji. Sprawdzilam sobie szyjke, wszystko sie zgadza czyli jest otwarta i bardziej cofnieta. Martwi mnie tylko jej miekkosc, bo chyba powinna byc bardziej miekka ale moj maz powiedzial ze czasami podczas stosunkow wyczuwa ze jest duzo twardsza, wiec troche mnie to uspokoilo. No i jakis sluz tam wyczulam jednak ;)
    Co o tym sadzicie?
    Dziekuje za odpowiedzi i przepraszam za brak polskich znakow ale moj telefon zastrajkowal :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam szukałam takiego tematu ja mam dużo kremowego śluzu a w nim znajdują się pasma rozciągliwego... I to bez sensu jest bo ten kremowy ma kwaśny odczyn i zabija plemniki a ten rozciągliwy ma im pomóc wiec jedno wyklucza drugie :-/ któraś tak miała i zaszła?

  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pije olej z wiesiolka 1 lyzeczke dziennie tak pisze na opakowaniu a olej siemienia lnianego na co jest dobry ?

    Żabcia41
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olej z siemienia lnianego też jest dobry na śluz

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ