X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz płodny po owulacji
Odpowiedz

Śluz płodny po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:53

    20140607580114.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz mówi, że może to być związane z PCOS ale może też wskazywać na problemy bakteryjne/pierwotniacze (nawet jeśli nie swędzi i nie boli), albo może wskazywać na różnego typu nietolerancje pokarmowe. Ja mam płodny śluz przez większość cyklu z powodu PCOS i nietolerancji. BARDZO restrykcyjna dieta sprawia, że mam trochę normalniejsze cykle ;)

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:53

    20140607580114.png

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniacz, ale ja widze ze po owulacji nie masz rozciagliwego tylko PRZED, wiec nie wiem skad to pytanie;) no chyba ze zmieniłas dane ;p

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:53

    20140607580114.png

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KMK wrote:
    Mój lekarz mówi, że może to być związane z PCOS ale może też wskazywać na problemy bakteryjne/pierwotniacze (nawet jeśli nie swędzi i nie boli), albo może wskazywać na różnego typu nietolerancje pokarmowe. Ja mam płodny śluz przez większość cyklu z powodu PCOS i nietolerancji. BARDZO restrykcyjna dieta sprawia, że mam trochę normalniejsze cykle ;)



    przy pcos sluz plodny utrzymuje sie przez dluzsza czesc cyklu?


    iv094x39ir3hgbzx.png
  • madzius90 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Mam pytanie. Cykle mam 26-27 dniowe. Ostatnia miesiączka 7 Styczeń.17 Stycznia(11 dc) miałam największa obfitość śluzu płodnego .Owulacja prawdopodobnie 13-14dc. Wczoraj 15dc zaobserwowałam u siebie śluz tzw niepłodny biały,nieprzejrzysty i gęsty. Jednak dzisiaj pojawił się u mnie śluz taki sam jaki występuję w dniach płodnych. Przejrzysty i jest go dość dużo . Co to może być?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ