X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz płodny, temperatura, owulacja... coś tu chyba nie gra!
Odpowiedz

Śluz płodny, temperatura, owulacja... coś tu chyba nie gra!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lalala Autorytet
    Postów: 385 242

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może wy wiecie, bo z moim ginekologiem nie mogę takich tematów poruszać, bo on nie uznaje mierzenia temperatury. Wiadomo, że podczas dni płodnych zmienia się śluz, a po owulacji rośnie temperatura. Ale co jeśli pojawia się śluz płodny, a owulacja zaznaczana jest aż 8 dni później, kiedy już go nie ma? Na przykładzie mojego ostatniego cyklu: śluz płodny od 11 dnia cyklu, owulacja dopiero w 19 dniu cyku (już nie miałam śluzu płodnego) i faza lutealna 9 dni... Zazwyczaj trwa 10-11. Wiem, że to na pograniczu. Wstawiłabym wykres, ale nie ogarniam jak to zrobić ;) Czy możliwe jest jakieś zaburzenie?

    atdccwa173tcycke.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wejdź na swój wykres i od nim masz "udostępnij wykres" kliknij to i wybierz zakładkę wykresy na tablicy - zaznacz że chcesz udostępnić.

  • Ania.S Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile trwa u Ciebie faza folikularna? Bo lutealna wydaje się być faktycznie za krótka. Czy mierzysz temperaturę podczas okresu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ