Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz płodny w 4.dniu wyższej temp?
Odpowiedz

Śluz płodny w 4.dniu wyższej temp?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andzia_:) Przyjaciółka
    Postów: 97 21

    Wysłany: 27 lutego 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szanowne Koleżanki!
    Nie orientuje sie,czy ten temat juz występował wcześniej na forum... W chwili obecnej odkładamy poczęcie,mam stwierdzone PCOS i staram sie jak najdokładniej obserwować organizm :)

    Jestem w 4.dniu podwyższonej temp,najlepszy śluz obserwowałam 3dni temu,dzis natomiast pojawiła sie skąpa ilośc śluzu wysoce plodnego. Czy wiecie moze,co to oznacza?

    Od siebie dodam,ze śluz pojawia sie u mnie od razu po miesiączce i trwa przez cały cykl,natomiast jestem w stanie rozróżnić poszczególne fazy :)

    Bede wdzięczna za pomoc!

    Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
  • Andzia_:) Przyjaciółka
    Postów: 97 21

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...

    Nieśmiało liczę na pomoc.

    Dziękuję!

    Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to oznaczać szczyt śluzu czyli ostatni dzień wystąpienia śluzu płodnego. nadmiar śluzu to nie problem ;)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Sirin Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 4 maja 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze że jest śluz nie ma się czym martwić gorzej by było gdyby śluzu nie było.Tak to szczyt śluzu który będzie się stopniowo zmniejszać.

    Basiaa1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ