X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów śluz rozciągliwy po skoku
Odpowiedz

śluz rozciągliwy po skoku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 16 marca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprosze o rade. Jestem w szoku...miałam teoretycznie skok tempki trzy wyzsze od poziomu nizszego, sluz plodny zaniknal w 19 dniu skok nastapil w 20tym. Wczoraj tj. w 22 dniu wieczorem byl stosunek a dzisiaj rano wypłyneło ciągnace jak białko cuś i teraz zastanawiam się co jest grane:\ czy owulacji nie bylo? nosz kurcze raczej wolalabym nie zachodzic w ciaze na razie... miała ktoras taka sytuacje ze po skoku i zaniku sluzu za pare dni sie pojawil? a moze to sperma no ale jakas taka za gesta chyba ... jejjuuu

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • julllla Przyjaciółka
    Postów: 84 104

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam dokładnie to samo w obecnym cyklu tj. w 6,7 i 8 dpo pojawił mi się śluz rozciągliwy o biało-przezroczystej barwie, dziś w 9dpo jest wodnisty... nie mam pojęcia z czego to wynika.

    c7374fdfbecf4b725112e91d1cf54dbf.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 17:34

    33w8k0j.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 22 marca 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według metody Rotzera przed owulacją mogą wystąpić trzy przedwcześnie podwyższone temperatury. Wtedy "skok" liczy się od ostatniego dnia wystąpienia śluzu płodnego. Tyle kojarzę, ale dobrze będzie jak sobie potwierdzicie, bo mogę źle pamiętać. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam to samo w tym cyklu ja naprawde glupieje:;/

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to chyba postosunkowa "wydzielina" musiala byc :P bo w nowym cyklu zaraz po okresie wspolzylismy i bylo to samo a to na pewno nie byl sluz plodny bo potem caly czas bylo malo i gesty az do przedwczoraj (13 dc) kiedy to bialko "wyplynelo" ;]

    kurcze, nastresowac sie trzeba tylko. jeszcze mam termometr niefachowy tylko jakis babyono elektroniczny (synkowi zabralam bo mamy inny dla niego) i to dodatkowo powoduje szereg watpliwosci. musze chyba kupic jakis inny :P tradycyjny sie nie sprawdza bo za dlugo trzeba mierzyc a tu dracy dziec czeka (wspolpracujemy, synek pelni role mojego budzika bo sie zawsze o tej samej porze budzi na mleczko :)



    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ