X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

śluz wodnisty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ańdźka Przyjaciółka
    Postów: 83 61

    Wysłany: 23 listopada 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane proszę podpowiedzcie coś.... Nie obserwuję u siebie w ogóle śluzu rozciągliwego. Jedynie wodnisty. Czy przy śluzie jedynie wodnistym jest szansa na ciążę? Biorę wiesiołek, piję siemię lniane, ocet jabłkowy, staram się pić sporo wody i nic :(

    oar89n7365w282rm.png
    8p3odqk3z3anr6pg.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 23 listopada 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz wodnisty również zaliczany jest do śluzu płodnego także oczywiście jest szansa na zajście w ciążę :-)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Ańdźka Przyjaciółka
    Postów: 83 61

    Wysłany: 23 listopada 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka dziękuję, troszkę mnie uspokoiłaś :) Mimo wszystko wolałabym mieć ten rozciągliwy i nie wiem co jeszcze mogę zrobic, by poprawić jakość śluzu...

    oar89n7365w282rm.png
    8p3odqk3z3anr6pg.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 23 listopada 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz rozciągliwy jest oczywiście najlepszej jakości ale widziałam na różnych wykresach zakończonych ciąża, że często nie było tego śluzu a się udawało :-) także trzymam kciuki :-) ja zresztą też w okolicach owulacji nie miałam śluzu rozciągliwego.

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak bylo, jak Linka05 pisze.. mialam przewaznie wodnisty sluz i zaciazylam, nistety zakonczylo sie poronieniem :/

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie, zawsze był rozciągliwy, a w szczęśliwym cyklu tylko wodnisty... także nie martw się, najważniejsze, żeby był przezroczysty :)

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • ekropka Ekspertka
    Postów: 166 497

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, właśnie przeczytałam coś bardzo ciekawego:) Cytuję:
    "Poprzez poprawę uwodnienia całego organizmu dochodzi również do wzrostu zawartości wody w wydzielinach ustrojowych, w tym także w śluzie szyjki macicy, a jak wiemy im bardziej wodnisty i rozrzedzony śluz, tym łatwiejsza penetracja plemników. Z tego względu kobieta, która planuje zajść w ciążę powinna w pierwszej fazie cyklu, a zwłaszcza przed owulacją wypijać większe ilości wody, mniej więcej 2 litry na dobę."

    czyli mówiąc w skrócie wodnisty śluz wcale nie jest taki zły:)

    podaje link do całego artykułu: http://parenting.pl/portal/metody-ulatwiajace-poczecie

    pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia:)

    Linka05 lubi tę wiadomość

    myblrs2.png
    zljss1v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie - w innej aplikacji której używam jest informacja, że najbardziej płodny jest śluz wodnisty - bo im bliżej owulacji, tym bardziej wodnisty śluz po to aby plemnikom ułatwić zadanie; czop który zakleja szyjkę w niepłodnym okresie coraz bardziej się rozrzedza aż staje się wodnisty (czyli nałatwiej przenikalny dla plemników).

  • madziarekr Koleżanka
    Postów: 47 28

    Wysłany: 30 listopada 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam problemy ze śluzem więc w tym cyklu stosowałam po raz pierwszy Conceive Plus. Zobaczymy czy pomoże w zapłodnieniu, na pewno pomaga w nawilżeniu podczas stosunku.

    51ca7e7c39360395d8ebaa695a9d8f14.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ