X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadająca temeratura przy luteinie,doświadczone dziewczyny pomóżcie!
Odpowiedz

Spadająca temeratura przy luteinie,doświadczone dziewczyny pomóżcie!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agggga Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam otóż martwi mnie ciągle spadająca temperatura pod czas brania luteiny.Wiem ze ten cykl niestety jest bezowulacyjny:(byc moze dlatego ze luteine wziełam tak jak to kazała lekarka w 19dc(31 grudzien) a owulka niby miala byc miedzy 28 a 31 i moglo to ją wstrzymać, nie znam sie na tym ale czy mimo brania luteiny nie ważne czy była owulacja czy nie to ta temperatura nie powinna sie podniesc??bo niby luteina podwyzsza temp,a u mnie co dzien maleje i zastanawiam sie czemu:(W grudniu pod czas zazywania zeby wywołać mi okres rosła temp.

    7336b64b685fcad14b5ad34e9f680a28.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2014, 16:10

  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja również brałam luteinę przez dwa cykle tak jak Ty nieprawidłowo bo przed owulacją przez co została ona zatrzymana na dwa cykle ale wcale temperatury wyższej nie miałam wręcz przeciwnie, miałam taką jak przy normalnym cyklu przed owulacją... myślę że nie masz się czym martwić powinnaś tylko zacząć ją brać dopiero po owulacji.

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • agggga Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi lekarka kazala;/ dlatego ja teraz wzielam, a ogolnie za nim ją zaczełam brac to moje cykle byly nie regularne, w październiku i listopadzie nie dostalam okresu dlatego ciezko mi stwierdzic kiedy mam owulacje:/albo sie jeszcze nie nauczylam tego bo dopiero zaczelam drugi miesiac obserowac moje cykle

  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem powinnaś zaczynać brać luteine w momencie kiedy ovu wyznaczy Ci pionową kreską owulacje ale to porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem bo to tylko moja opinia. Ja też dostałam luteine z powodu długich nieregularnych cykli, ale uważam że luteina nie rozwiązała problemu. Spowodowała tylko że zatrzymała mi się owulacja. Jesli nawet brała bym ją po owulacji to i tak miala bym długie cykle bo mam późną owulacje. Teraz mam zamiar iść do ginekologa endokrynologa może on mi pomoże.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • agggga Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chyba bede musiala osc do endokrynologa zeby zbadac nadnercza bo mam wyzszy hormon DHEA

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martucha gin-endo to świetny pomysł, co do tego, że "lek tak powiedział" to niestety też mam przykre doświadczenia, z których wynika, że każdy lek. jest dobry do czasu, kiedy coś się nie zaczyna dziać, żeby znaleźć na prawdę dobrego lekarza trzeba dużo szukać i pytać, a pytać nie te dziewczyny, którym było wszystko ok, tylko te, które miały problem i udało się go rozwiązać.
    ja uważam, ze jeśli lekarz tak w ciemno daje luteinę, bez badań hormonalnych i bez sprawdzenia kiedy jest ovu to nie ma zbyt wiele doświadczenia...

  • agggga Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam badania hormonalne ale nie sprawdzane kiedy ovu, czekam teraz na wizyte prywatna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój lekarz mi mówił, żebym zawsze brała PO wzroście temp to nie zablokuję ovu. ja czasem wolę jeden dzień zaczekać jeśli mam wątpliwości, bo lepiej przyjąć ją dzień później, niż za wcześnie, dzięki temu wykresy mam ładne :)

  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie ja też się już za dużo nachodziłam po lekarzach, pierwszy stwierdził że mam PCOS ale kolejni lekarze tego nie potwierdzają ani nie zaprzeczają chciałabym trafić wreszcie na normalnego lekarza który postawi diagnoze i rozpocznie leczenie. AgaW chodzisz na monitoring cyklu że wiesz kiedy masz ovu czy dzieki własnej obserwacji? bo wykres rzeczywiście masz ładny

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chodzę na monitoring
    lek prześledził chyba 4-5 moich wykresów z notatkami i stwierdził, że dobrze sobie z tym radzę, poza tym 2 razy już udało się tylko na ich podstawie zaciążyć (niestety szybko się to skończyło ale to chyba wina braku leków :( )

    a wykres może i ładny ale i tak już brzuch boli na @ i od wczoraj mam jakiś dziwny wodnisty śluz, a test wczoraj na -
    widziałam tutaj już bardzo dziwne wykresy, które się zakończyły "+" więc nie ma reguły:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2014, 15:02

  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze że dostałaś luteine powinna pomóc i trzymam kciuki oby tym razem sie udało... masz racje nigdy nic nie wiadomo tez już trochę się naczytałam na tych forach np. dziewczyna robiła testy i wychodziły negatywne a w ciąży była i dopiero w którymś tygodniu ciąży wyszedł jej pozytywny test wiec nigdy nic nie wiadomo tylko najgorsze jest to czekanie i wyszukiwanie oznak ciąży. Narazie masz bardzo ładny wykresik oby tak dalej:)

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • Marzena26 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie następujący problem : niby pęcherzyk pękł ale co z tego jak mam niską temperaturę w fazie lutealnej w dodatku myślę że to wina niskiego progesteronu w 7 dpo wynosił 5.5 cos tam . Czy ktoś tez tak miał? Czy też powinnam brać luteine?

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena26: roznica w fazach ma byc 0.2. jesli taka jest to wszystko ok.
    Co do lutki: ja mam brac od 16 dnia niezaleznie od owu, bo biore tylko 1 tabletke dziennie, a taka daeka nie zablokuje. Wiem tez, ze jesli luteina ma regulowac cykl, to moze sobie zablokowac owulke, bo ma przeciez wymusic na organizmie, aby wczesniej byla.

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tego co wiem to luteina wcale nie podwyższa temperatury.

    A co do jej brania. Mi gin powiedział, że mam brać po wyższych tempkach. I tak biorę. Bo lutka może blokowac owukę wzięta zbyt wcześnie.

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Dziewczyny z tego co wiem to luteina wcale nie podwyższa temperatury.

    A co do jej brania. Mi gin powiedział, że mam brać po wyższych tempkach. I tak biorę. Bo lutka może blokowac owukę wzięta zbyt wcześnie.


    Czarnula to zalezy...np u mnie luteina pod jezyk po jednej tabletce 3x dziennie nie podniesie temperatury...wieksza dawka juz tak i to bardzo...z tego co wiem to duphaston nie podnosi tempki..znam kilka dziewczyn ktorym nie podnosila, ale one braly male dawki.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Czarnula to zalezy...np u mnie luteina pod jezyk po jednej tabletce 3x dziennie nie podniesie temperatury...wieksza dawka juz tak i to bardzo...z tego co wiem to duphaston nie podnosi tempki..znam kilka dziewczyn ktorym nie podnosila, ale one braly male dawki.


    Ostatnio jedna z dziewczyn u nas z Plotek była u gina, to wyśmiał takie przeświadczenie że wpływa jakoś na temperaturę.

    Ale to też pewnie od organizmu zależy :]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ