Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadająca temperatura tuż po ovu.
Odpowiedz

Spadająca temperatura tuż po ovu.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Owieczqa Ekspertka
  Postów: 204 120

  Wysłany: 19 kwietnia 2016, 17:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Temat zasugerowany moimi wynikami pomiaru temperatury. Temp. niska z nagłą tendencją spadkową. Jest to mój pierwszy cykl konsekwentnych pomiarów i pierwszy z udzialem Duphastonu.

  Zapraszam wszystkich, którzy mają wiedzę dotyczącą interpretacji wykresów oraz tych, którzy mają w związku z tym jakieś pytania :)

  34bw9jcgm80ieq8u.png
  PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego