X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów spadek i wzrost temperatury :)
Odpowiedz

spadek i wzrost temperatury :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 11 października 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Wczoraj mialam spadek do 36.60 a dzis wzrost do 36.67 . Zawsze po spadku mialam okres a tu cisza. Czekam bo do okresu niby ok 3 dni. Wykres troche chaotyczny ale w miare mozliwosci zaznaczylam to co mialam spisane na kartce. Czy jest sens dzis robic test ew czy beta by cos pokazala :)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 07:36

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 11 października 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta mogłaby już coś pokazać. Ale ja bym jednak poczekała do terminu @.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 11 października 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekam :) ciężkie to czekanie. Najwyżej jak jutro jeszcze wzrośnie to jutro pójdę na bete

  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 11 października 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekanie najgorsze, chyba wszystkie staraczki o tym wiedzą bardzo dobrze... Przeglądałam tutaj kiedyś wykresy dziewczyn, którym udało się zajść w ciążę i było sporo takich wykresów z jedno a nawet dwudniowym spadkiem temperatury, a później znów wzrost i zielona kropeczka :) także wszystko jest możliwe. Powodzenia ;)

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 11 października 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiadomo ze jak sie człowiek stara to sobie wszystkie objawy wmawia :D Ba nawet je odczuwa :D ale rano jak temp skoczy ide na bete a co mi tam.

  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 12 października 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 36.86 no idę na bete bo oszaleje :)dam znać co wyszło po południu. Trzymać kciuki proszę:)

  • Aleste Koleżanka
    Postów: 41 4

    Wysłany: 12 października 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam @ przy temperaturze 36,9; 2 dni po terminie przewidywanej @. Teraz mam cały czas ok. 36.8, a to już 4 d.c. i to już drugi taki miesiąc pod rząd. Wczoraj bardzo bolało mnie podbrzusze i kłują jajniki. Więc niestety temperatura czasem szaleję.
    A Tobie Dexia życzę powodzenia. ;)

    f2w3yx8dmfujgip8.png
  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 12 października 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No domyślam się że może być nie tak jak chce:)): ale u mnie zawsze po spadku jest okres odpukac Oby teraz to się nie wydarzyło. Zresztą do końca dni się wyjaśni:)

  • Aleste Koleżanka
    Postów: 41 4

    Wysłany: 12 października 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też zawsze był, w sumie teraz był okres bez spadku, to u Ciebie może nie być @ po spadku, życzę Ci tego. ;)

    f2w3yx8dmfujgip8.png
  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 12 października 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta ujemna wstępnie do okresu zostało jeszcze 2. Kg 3 dni. Czy jest możliwość że jeszcze może nic nie wykryć beta czy to już przesądzone? I spadła dziś temp do 36.61 więc pewnie dziś lub jutro okres. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2018, 09:06

  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 14 października 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i @ a tyle radości było:)

  • mała_mi92 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 14 października 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba próbować do skutku, może następnym razem, trzymam mocno kciuki ;)

    Dziewczyny, dzisiaj odnotowałam spadek temperatury :/ to ewentualnego okresu jeszcze okolo 4 dni, choć jestem na luteinie, więc pewnie się wydłuży. Czy ten dzisiejszy spadek to bardzo dużo? Jak przeglądałam różne wykresy, to chyba widziałam i większe..


    90e0eb9b29088af47af12f7b9095f0b2.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ