Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek temperatury a brak okresu
Odpowiedz

Spadek temperatury a brak okresu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 marca 2015, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chciałam zapytać, czy miała może któraś podobnie? temperatura spada 4 dzień, dziś już mocno, a okresu brak... badałam szyjkę to jeszcze 3 dni temu była nisko, a teraz ledwo ją sięgam tak wysoko.. @ wyznaczona była na wczoraj, a co do temperatury, to zmierzyłam o stałej porze i położyłam się jeszcze spać, przed wstaniem znowu zmierzyłam i było 36,8.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 10:02

• Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 16 marca 2015, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem @ przyjdzie lada dzień :) spadek tempki zazwyczaj następuje kilka dni przede miesiączką albo w dniu miesiaczki ;)

oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ