Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek temperatury, ale brak miesiączki
Odpowiedz

Spadek temperatury, ale brak miesiączki

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Sardynka Debiutantka
  Postów: 14 2

  Wysłany: 20 marca, 22:04

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć, trzech dni mam widoczny spadek temperatury do 36,6, wcześniej najwyższa to była 36,8. Testy ciążowe ujemne, miesiączkę powinnam już dostać, ale jak jej nie było tak nadal nie ma. Ogólnie czuję się b.dobrze, w ogóle jakbym miała nie dostać @..., ale jednak testy z reguły nie kłamią. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji?

  Sardynka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego