X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek temperatury, ale brak miesiączki
Odpowiedz

Spadek temperatury, ale brak miesiączki

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Sardynka Koleżanka
  Postów: 38 18

  Wysłany: 20 marca 2021, 22:04

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć, trzech dni mam widoczny spadek temperatury do 36,6, wcześniej najwyższa to była 36,8. Testy ciążowe ujemne, miesiączkę powinnam już dostać, ale jak jej nie było tak nadal nie ma. Ogólnie czuję się b.dobrze, w ogóle jakbym miała nie dostać @..., ale jednak testy z reguły nie kłamią. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji?

  Sardynka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ