X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

stała temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CiastkoZaDuzo Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 9 marca 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w tamtym miesiacu od 2 dnia cyklu do 7 dnia cyklu bralam clostilbegyt. Teraz jak mierze temperature to jeat oba stala tzn. Mam 36,1 i 36,2 i nie przekraczam tych temperatur. Co to moze znaczyc?

    CiastkoZaDuzo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie było jeszcze owulacji- tyle można powiedzieć, z tego co napisałaś.

  • CiastkoZaDuzo Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslisz, ze powinn wystapic? W koncu bralam clostilbegyt

    CiastkoZaDuzo
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ