X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Starania o dzidziusia w Uk
Odpowiedz

Starania o dzidziusia w Uk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Imi84 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy jest ktos kto sie stara o dzidziusia z Uk? Z checia wymienie sie doswiadczeniami i poczytam o Waszych.

    Imi84
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co się orientuje jest tu kilka kobiet będących w UK i starających się o dziecko, ale lepiej zrobisz, jak taki wątek założysz w dziale "starając się-ogólnie" tam będziesz mieć większy odzew podejrzewam.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Imi84 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki

    Imi84
  • rafusek Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 16 lutego 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja mieszkam w UK a o dziecko staram sie juz prawie 3 lata. Po dwoch latach poszlam do lekarza do osrodka. Skierowal mnie na komplex badan do szpitala, po ktorych wyszlo ze zarowno u mnie jak u mojego partnera wszystko w porzadku i musimy uzbroic sie w cierpliwosc. Łatwo mowic, gorzej wykonac. Poszukalam na internecie polskich klinik. Okazalo sie, ze nie jest wszystko w porzadku, ze mam problemy z pecherzykami i sluzem. Nie chce narzekac na tutejszych lekarzy, niektorzy sa zadowoleni, ale w moim przypadku jakos mi nie pomogli.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ