X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Straswzny bół brzucha po
Odpowiedz

Straswzny bół brzucha po

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malgo86 Autorytet
    Postów: 431 334

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    Sorki że zakładam nowy wątek, ale mam pytanie: czy Wy macie ból brzucha utrzymujący się kilka dni po stosunku?
    Mam do tego straszne nudności, senność i ból głowy. Temperaturę miałam podniesioną do 37,0, Ból jest bardzo rozciągliwy w okolicach obu jajników, aż do podbrzusza. Z wykresu wynika, że mam dni niepłodne i współżyłam w te dni (2 dni temu). Za 3 dni powinnam dostać @, ale nigdy nie miałam takiego bólu. Nie umiem nawet wyjaśnić dokładnie co to za ból, coś pomiędzy kuciem, a bólem występującym podczas @.
    Czy która z Was miała to samo?

    Natalka <3 już jest na świecie
    36rv4zp.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to ból przed zbliżającą się @?

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • malgo86 Autorytet
    Postów: 431 334

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, że ja nigdy nie miałam takiego rodzaju bólu nigdy przed @. Miesiączki mam łagodne bez większego bólu, a ten jest inny rozciągliwy po oby stronach jajników, po dolne części ciągnący się aż pod pępek. Zauważyłam też przezroczysty wodnisty śluz

    Natalka <3 już jest na świecie
    36rv4zp.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz jak to jest cykle są różne, ja np nie mam bóli owulacyjnych ani bóli związanych z @. u siebie zauważyłam np coś takiego, że jednego cyklu bolą mnie piersi a np przez kilka następnych nie. może masz opóźnioną owulację, nie widzę Twojego wykresu dlatego ciężko stwierdzić co mogłoby być przyczyną, czy to owulacja czy zbliżający się okres. raczej po stosunku ból nie występuje, bardziej plamienia, obtarcia i dyskomfort z tym związany.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • malgo86 Autorytet
    Postów: 431 334

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostępnię Ci chętnie, żebyś sobie zerknęła. Nie wiem, czy jest możliwa opóźniona owulacja przy regularnym @.

    Natalka <3 już jest na świecie
    36rv4zp.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może przejdź się do lekarza? To mogą być różne rzeczy. Pewnie nic groźnego, ale bezpieczniej sprawdzić.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ