X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Stres, przesunięcie miesiączki
Odpowiedz

Stres, przesunięcie miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 3 września 2022, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok zakładam jeszcze jeden wątek bo widzę ciężko o pomoc na Forum.........A już jestem zdenerwowana mocno.

    Czy któraś z Was przez mocny stres przesunęła sobie miesiączkę ale miała brązowe plamienia (4 dni zaraz będzie 5) ? Nie wiem co o tym myśleć, w poniedziałek mam ginekologa a na tyle kobiet które są na forum chciała bym uzyskać jakąś pomoc, odpowiedź.

    Mam wkładkę Kylenne od stycznia tego roku.

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Selleni Koleżanka
    Postów: 33 13

    Wysłany: 3 września 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem skąd jesteś, ale w Trójmieście jest takie miejsce jak SOR ginekologiczny, nie ma kolejek i jeżeli nie chcesz czekać do poniedziałku sprawdź czy w nie ma takiego miejsca w Twoim mieście

    Maliina lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego 👶
    👩‍💼28
    👩‍🦲29
  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 4 września 2022, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selleni wrote:
    Nie wiem skąd jesteś, ale w Trójmieście jest takie miejsce jak SOR ginekologiczny, nie ma kolejek i jeżeli nie chcesz czekać do poniedziałku sprawdź czy w nie ma takiego miejsca w Twoim mieście
    Widze ze mamy na Śląsku kilka w Katowicach chyba pojadę jutro :( :(
    Mam dwójkę małych dzieci a moj stres mnie zabija od środka

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • NovaS Przyjaciółka
    Postów: 82 23

    Wysłany: 27 września 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak wyjaśniła się sytuacja powyższa , ale właśnie mam osunięcie w miesiączce o ponad 2 tygodnie, lekkie plamienia a bardziej wydzielina z krwią (Zawsze miałam regularne miesiączki co do miesiąca ) staramy się już od roku o dziecko . Wynik ciążowy ujemny :/ wizyta w klinice, pęcherzyk nie pękła stad opóźnieni, dostalam zastrzyk hormonalny i tabletki na unormowanie progresteronu. Czy może ktoś już miał podobna sytuacje? Cała w stresie…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2022, 09:26

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 27 września 2022, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maliina wrote:
    Ok zakładam jeszcze jeden wątek bo widzę ciężko o pomoc na Forum.........A już jestem zdenerwowana mocno.

    Czy któraś z Was przez mocny stres przesunęła sobie miesiączkę ale miała brązowe plamienia (4 dni zaraz będzie 5) ? Nie wiem co o tym myśleć, w poniedziałek mam ginekologa a na tyle kobiet które są na forum chciała bym uzyskać jakąś pomoc, odpowiedź.

    Mam wkładkę Kylenne od stycznia tego roku.
    Mi przez mocny stres zniknęła miesiączka na 3 miesiące.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ