X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Stres, przesunięcie miesiączki
Odpowiedz

Stres, przesunięcie miesiączki

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maliina Przyjaciółka

Wysłany: 3 września, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok zakładam jeszcze jeden wątek bo widzę ciężko o pomoc na Forum.........A już jestem zdenerwowana mocno.

Czy któraś z Was przez mocny stres przesunęła sobie miesiączkę ale miała brązowe plamienia (4 dni zaraz będzie 5) ? Nie wiem co o tym myśleć, w poniedziałek mam ginekologa a na tyle kobiet które są na forum chciała bym uzyskać jakąś pomoc, odpowiedź.

Mam wkładkę Kylenne od stycznia tego roku.

👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Selleni Koleżanka

Wysłany: 3 września, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem skąd jesteś, ale w Trójmieście jest takie miejsce jak SOR ginekologiczny, nie ma kolejek i jeżeli nie chcesz czekać do poniedziałku sprawdź czy w nie ma takiego miejsca w Twoim mieście

Maliina lubi tę wiadomość

Starania o pierwszego 👶
    👩‍💼28
    👩‍🦲29
  • Maliina Przyjaciółka

Wysłany: 4 września, 00:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selleni wrote:
    Nie wiem skąd jesteś, ale w Trójmieście jest takie miejsce jak SOR ginekologiczny, nie ma kolejek i jeżeli nie chcesz czekać do poniedziałku sprawdź czy w nie ma takiego miejsca w Twoim mieście
    Widze ze mamy na Śląsku kilka w Katowicach chyba pojadę jutro :( :(
    Mam dwójkę małych dzieci a moj stres mnie zabija od środka

👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • NovaS Debiutantka

Wysłany: 27 września, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak wyjaśniła się sytuacja powyższa , ale właśnie mam osunięcie w miesiączce o ponad 2 tygodnie, lekkie plamienia a bardziej wydzielina z krwią (Zawsze miałam regularne miesiączki co do miesiąca ) staramy się już od roku o dziecko . Wynik ciążowy ujemny :/ wizyta w klinice, pęcherzyk nie pękła stad opóźnieni, dostalam zastrzyk hormonalny i tabletki na unormowanie progresteronu. Czy może ktoś już miał podobna sytuacje? Cała w stresie…

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września, 09:26

• Mała87 Ekspertka

Wysłany: 27 września, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maliina wrote:
    Ok zakładam jeszcze jeden wątek bo widzę ciężko o pomoc na Forum.........A już jestem zdenerwowana mocno.

Czy któraś z Was przez mocny stres przesunęła sobie miesiączkę ale miała brązowe plamienia (4 dni zaraz będzie 5) ? Nie wiem co o tym myśleć, w poniedziałek mam ginekologa a na tyle kobiet które są na forum chciała bym uzyskać jakąś pomoc, odpowiedź.

Mam wkładkę Kylenne od stycznia tego roku.
    Mi przez mocny stres zniknęła miesiączka na 3 miesiące.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ