X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Szansa na ciążę. Pomocy!
Odpowiedz

Szansa na ciążę. Pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anetka26 Przyjaciółka
    Postów: 80 22

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochałam się z chłopakiem w 8 dc 9 dc i 18 dc. Owulacje miałam ok 18 dc. Czy jest możliwa szansa na zapłodnienie? Dodam że od ponad miesiąca biorę Bromergon na obniżenie prolaktyny. Długość moich cykli to ok 30 dni.
    Cykl rozpoczęty 15 listopada 2017

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2017, 12:47

  • Anetka26 Przyjaciółka
    Postów: 80 22

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    05f2ddab863bb8ed2dd5907b289c5874.png

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa jest bo współżycie było w dniach płodnych i to dość blisko o ile nie w dniu owulacji. Ale za wcześnie na mówienie teraz ze sie udało albo nie. Niedługo się wyjaśni ;)

    Anetka26 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Anetka26 Przyjaciółka
    Postów: 80 22

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za pomoc. Mam nadzieję że za kilka dni w końcu zobaczę upragnione dwie kreseczki ❤ szansę zawsze jakieś są:) oby się udało bo akurat w tym cyklu nie spinaliśmy się tak bardzo jak w poprzednich.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Dziewczyny.
    Proszę Was o radę odnośnie mojego wykresu. Otóż do tej pory moje wykresy były raczej jednolite, tzn. po owulacji temp. wzrastała do 37,0-37,1 i tak utrzymywała się do pojawienia się miesiączki, a w tym miesiącu jest całkowicie inaczej, raz pojawił się nagły spadek, a kilka dni później znaczny skok. Proszę Was napiszcie co o tym myślicie?


    de02e4397ec6eef6459f65e8888866e5.png

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia2a wrote:
    Witam Was Dziewczyny.
    Proszę Was o radę odnośnie mojego wykresu. Otóż do tej pory moje wykresy były raczej jednolite, tzn. po owulacji temp. wzrastała do 37,0-37,1 i tak utrzymywała się do pojawienia się miesiączki, a w tym miesiącu jest całkowicie inaczej, raz pojawił się nagły spadek, a kilka dni później znaczny skok. Proszę Was napiszcie co o tym myślicie?


    de02e4397ec6eef6459f65e8888866e5.png


    Ale co właściwie chcesz wiedziec? Czy sie udało? Tego nikt Ci nie powie na żadnym wątku na którym pytałaś bo nikt takiej wiedzy nie ma. Jeśli było współżycie w czasie płodnym to szanse są. Ale o tym możesz sie dowiedzieć najwcześniej za parę dni. Teraz nie ma szans na określenie co będzie. Musisz czekać, nic innego Ci nie pozostało. Najwcześniej wychodzą testy z krwi w laboratorium. Domowe troche później.

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Ale co właściwie chcesz wiedziec? Czy sie udało? Tego nikt Ci nie powie na żadnym wątku na którym pytałaś bo nikt takiej wiedzy nie ma. Jeśli było współżycie w czasie płodnym to szanse są. Ale o tym możesz sie dowiedzieć najwcześniej za parę dni. Teraz nie ma szans na określenie co będzie. Musisz czekać, nic innego Ci nie pozostało. Najwcześniej wychodzą testy z krwi w laboratorium. Domowe troche później.
    Ale ja nie oczekuję, że ktoś mi powie czy się udało czy nie. Wiem, że muszę poczekać i zrobić test w odpowiednim czasie. Chciałam tylko zapytać doświadczone dziewczyny, czy może któraś była w podobnej sytuacji, w której temperatura tak dziwnie skakała i jak to się skończyło, bo ja do tej pory czegoś takiego nie miałam. Chyba po to jest forum żeby zadawać pytania i dzielić się swoimi opiniami.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ