X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów szyjka i śluz sprzeczna z temperatyrą
Odpowiedz

szyjka i śluz sprzeczna z temperatyrą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kashamba Koleżanka
    Postów: 56 23

    Wysłany: 13 lipca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miala ktoraś z was coś takiego że wg śluzu i szyjki owulacja wystąpiła natomiast temperatura nie. Ja właśnie mam w tym cykluvze temp skacze góra, dół a szyjkę mialam wysoko, miękką i otwartą śluz też był przeźroczysty i rozciągliwy brzuch też bolał jak na owu, tylko ta temperatura jakaś nie taka jak powinna.

    Aniołek [*] 06. 02. 2014
    Julek 16. 08. 2015
  • Kashamba Koleżanka
    Postów: 56 23

    Wysłany: 13 lipca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/1a19cfece84fef7ce6af52e86af3bc2f

    Aniołek [*] 06. 02. 2014
    Julek 16. 08. 2015
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 14 lipca 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kashamba a sprawdzaaś czy przypadkiem nie masz pcos?

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • Kashamba Koleżanka
    Postów: 56 23

    Wysłany: 16 lipca 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie. A co to w ogóle jest i jak się objawia? W lutym poroniłam i mialam łyżeczkowanie, a teraz po tym wszystkim te cykle mi się takie dziwne porobiły raz 72 dc, 23 albo 36.

    Aniołek [*] 06. 02. 2014
    Julek 16. 08. 2015
  • Alinna Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, potrzebuje pomocy bo nie wiem jak ocenić wysokość macicy otwartość i twardość,proszę WAS dziewczyny pomożcie mi bo jestem Nowa. Pozdrawiam

    Alina
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinna wrote:
    Witam, potrzebuje pomocy bo nie wiem jak ocenić wysokość macicy otwartość i twardość,proszę WAS dziewczyny pomożcie mi bo jestem Nowa. Pozdrawiam
    Może skup się na temp. i sluzie bo z szyjka to różnie bywa :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Alinna Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 17 lipca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, po śluzie wychodzi że mam dziś dzień płodny, i nie wiem na ile to wiarygodne skoro nie wiem co z szyjką.

    Alina
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 17 lipca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinna wrote:
    Dzięki, po śluzie wychodzi że mam dziś dzień płodny, i nie wiem na ile to wiarygodne skoro nie wiem co z szyjką.
    Wiem z doświadczenia że szyjka lubi 'wędrować' w ciągu dnia więc wg. mnie jaka jest jej wiarygodność jeżeli np. w dniu owulacji potrafi być na każdym możliwym położeniu?
    powinno sie ja badać o tej samej porze ale czy będzie to wiarygodne? nie wiem czy zmienia położenie w zależności od pory dnia czy jak jej sie podoba :/ tego nie wiem więc jej nie badam :)
    Zerkałam na Twój wykres i dni płodne dopiero sie zaczęły czyli do owulacji może być hohoooo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2014, 15:44

    Alinna lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Alinna Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie to mnie zdziwiło że zaraz po miesiączce wyskoczył mi dzień płodny. Nigdy wcześniej nie interesowałam się tak dogłębni swoim ciałem bo i po co ,nie było mi to potrzebne ,Z tond moje zdziwieni że to już dziś.

    Alina
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 3 października 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe,że zaraz po miesiączce miałaś dzień płodny-to się zdarza.Dlatego, ja działając wg napro, muszę obserwować sluz również podczas miesiączki.

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ