Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Szyjka macicy- ciąża czy okres?
Odpowiedz

Szyjka macicy- ciąża czy okres?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Ola_j Koleżanka
  Postów: 38 8

  Wysłany: 14 kwietnia 2020, 11:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny !
  Uzbierajmy tu trochę informacji na podstawie własnych obserwacji, dotyczących szyjki macicy :)

  Po postem dorzucam swój wykres. Ogólnie naczytałam się dużo na temat ułożenia szyjki macicy przed okresem i we wczesnej ciąży. Część pisze, że na początku różnicy nie ma żadnej, że szyjka powinna być wysoko, zamknięta i twarda. Część osób pisze w artykułach, że szyjka przed okresem się obniża...
  Jeszcze gdzie indziej doszukałam się informacji jakoby od zapłodnienia do 4-6 tyg po nim szyjka jest wysoko, ale może być miękka i lekko otwarta... Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, albo wątpliwościami i spróbujmy pomóc sobie nawzajem :)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2020, 11:36

  b3ebc067e63180f9b3cd6232be5c5c73.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego