X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Szyjka macicy po owulacji
Odpowiedz

Szyjka macicy po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 6 listopada 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś 4 dzień po owulacji. Jaka powinna być szyjka w tych dniach ? Dziś jak i wczoraj u mnie szyjka nisko i rozpulchniona , temperatura podniesiona i dużo białego kremowego śluzu ,piekielnie wrażliwe sutki . Co to może oznaczać ?( w dzień owulacji przytulalisny się z mężem ) z góry dzięki za odpowiedz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 18:35

    Yanadis
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym etapie może wszystko oznaczać ;) musisz poczekać jeszcze trochę i wtedy się okaże co to oznaczało ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Czekam:( Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie też bym chciała wiedzieć jak powinna wyglądać szyjka po owulacji...

    Kiwi
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9 dni po owulacji,szyjka wysoko,otwarta,miękka,śluz kremowy,dużo.Temperatura jak na razie wyższa,a czy spadnie i będzie @, lub dalej będzie rosła nie wiem.

    ignite
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ