X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Szyjka po owulacju

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 25 maja 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy szyjka może być otwarta jeszcze przez powiedzmy dwa dni po owulacji? Czy może4 zaraz się zamyka i twardnieje?

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobre pytanie .... też sie zastanawiam jak to jest

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 25 maja 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może być otwarta przez dwa, trzy dni

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 25 maja 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm, to by wiele wyjaśniało.

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tak miałam i zdziwiło mnie to

  • Merlinka Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 1 lipca 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja odnotowałam stwardninie szyjki, obniżenie i zamknięcie, zmianę śluzu na kleisty, a test owulacyjny jest pozytywny. To chyba nie jest normalne?

    bfd5994f3ec9968adfc577a88c45e8be.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 6 lipca 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ufaj testom. Szyjka prawdę Ci powie;)

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 6 lipca 2013, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka nie kłamie to fakt ale ja osobiście mam problem z oceną, wiem tylko kiedy jest twarda lub miękka ale reszta to dla mnie czarna magia w kapeluszu

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ