Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Taka sama temperatura kilka dni pod rząd.
Odpowiedz

Taka sama temperatura kilka dni pod rząd.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anamaya Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 08:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam grupowiczki czy któraś miała jak ja kilka dni pod rząd taką samą temperaturę? Mierzę o stałej porze w ustach to samo miejsce i od 3 dni mam 36.74. To nie pierwszy cykl gdzie tak mam i zastanawiam się czy to normalne. I nie wiem przez tą stałość czy była owulacja

Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png

Staranie o maluszka- 15 miesięcy

0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • jo_ana Przyjaciółka

Wysłany: 28 lutego, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W prawdzie nie mam tak dokładnego termometra, ale tez mam taką tendencje do stałej temperatury kilka dni z rzędu.
    Przed owu było to 36,4 a po owu 36,8 więc był wzrost po czym mogę wnioskować, że owulacja jednak była, po owu temp nie spadła puki co do wartości z przed owu.
    A u Ciebie jak to wygląda?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego, 17:10

𝑆𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛𝑖𝑎 𝑜 𝑑𝑟𝑢𝑔𝑖𝑒 𝑑𝑧𝑖𝑒𝑐𝑘𝑜, 𝑝𝑜 𝑑𝑙𝑢𝑔𝑖𝑒𝑗 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑟𝑤𝑖𝑒. 𝑃𝑜𝑐𝑧𝑎𝑡𝑒𝑘 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 01.2021

♡ ᴡᴇʀᴏɴɪᴋᴀ 𝟷𝟷'

🙎🏻‍♀️ 31 𝘐𝘯𝘴𝘶𝘭𝘪𝘯𝘰𝘰𝘱𝘰𝘳𝘯𝘰𝘴𝘤, 𝘩𝘪𝘱𝘰𝘨𝘭𝘪𝘬𝘦𝘮𝘪𝘢, 𝘸𝘺𝘴𝘰𝘬𝘢 𝘱𝘳𝘰𝘭𝘢𝘬𝘵𝘺𝘯𝘢
    🙎🏻‍♂️ 34 𝘻𝘢𝘬𝘭𝘢𝘥𝘢𝘮𝘺, 𝘻𝘦 𝘸𝘴𝘻𝘺𝘴𝘵𝘬𝘰 𝘸 𝘯𝘰𝘳𝘮𝘪𝘦
  • Anamaya Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    W prawdzie nie mam tak dokładnego termometra, ale tez mam taką tendencje do stałej temperatury kilka dni z rzędu.
    Przed owu było to 36,4 a po owu 36,8 więc był wzrost po czym mogę wnioskować, że owulacja jednak była, po owu temp nie spadła puki co do wartości z przed owu.
    A u Ciebie jak to wygląda?

Obecnie powinnam być po owu ale u mnie to wszystko mocno skomplikiwane. W stopce mam obecny cykl i szczerze nie wiem czy była owu czy nie heh

Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png

Staranie o maluszka- 15 miesięcy

0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego