X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Tarczyca i prolaktyna wyniki proszę o pomoc
Odpowiedz

Tarczyca i prolaktyna wyniki proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dziewczyny pomożecie mi zweryfikować wyniki badań.
    Do lekarza moge napisać dopiero po wekedzie jeśli chodzi o wyniki a jednak już nie daja mi spokoju.

    Tarczyca : Tsh 2.5 (norma 0.36-4.80) ft3 : 3.0 ( norma do 3.91) ft4 0.92 ( norma do 1.42) ATPO 0.28 (norma mniej niż 5.62) ATG 0.82 ( norma do 4.21).
    PROLAKTYKA 62.80 (norma 26.50).

    Prolaktyna tragedia. Stad też moje pytanie. Czy ona ma duży wpływ na owulacji? czy np. Jeżeli owulacje mam mimo stymulowania ale wszystko ładnie rośnie i pęka to czy ma wpływ na zapłodnienie?


    I pytanie odnośnie tarczycy czy cos jednak może tutaj nie grać? Niby wszystko w normie ale wiem ze różnie można wyniki interpretować.

  • Vilka Autorytet
    Postów: 804 441

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2023, 20:57

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ