X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temp pod pachą niska, "na dole" wysoka - przeziębienie
Odpowiedz

Temp pod pachą niska, "na dole" wysoka - przeziębienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć - czy któraś z Was spotkała się z sytuacja, że podczas przeziębienia temperatura pod pachą jest w normie, a w pochwie wyraźnie podwyższona?
    Od trzech dni mam katar i bolące gardło. Nie mam jednak podwyższonej temperatury pod pachą. Z ciekawości zmierzyłam temperaturę pod pachą rano/wieczorem i mam bardzo dużą różnicę... zastanawiam się, czy przeziębienie może nie wpływać na temp pod pachą a na tę błon śluzowych już tak? Nie wiem czy mam uznawać te wysokie temperatury.
    4dpo zaczyna się ból gardła - temp wieczorem w pochwie 37,84, pod pachą 36,0
    5dpo rano 36,83 pochwa, pacha 36,2; wieczór 37,79 pochwa, pacha 36,35
    6dpo rano 37,09 pochwa, pacha 36,2

    Miewałam cykle bezowulacyjne i przyznam, że te dziwne temperatury trochę mi zaburzają obraz czy była owulacja czy nie... (tak wiem, że owu potwierdzi tylko ciąża).

    Mój wykres jest dostępny - dziękuję z góry za pomoc i ewentualnie jak u Was było jak byłyście przeziębione w drugiej fazie :)

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym oznaczyła te temperatury jako zaburzone.

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak też pewnie zrobię, bardziej interesuje mnie kwestia tych różnic :)

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ