X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów temp poniżej 36- czy to normalne
Odpowiedz

temp poniżej 36- czy to normalne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nadzieja89 Koleżanka
    Postów: 37 30

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Jestem nowa i od bierzącego cyklu zaczełam mierzyć temp. nie wiem czy może robię coś nie tak, bo wychodzi mi poniżej 36 stopni. Dzieczyny mogły byście coś poradzić? Dopiero zaczynam i niestety nie wszystko jest dla mnie jasne.

    ckai9jcgyabb74h4.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno mierzysz w ustach, stąd taka niska. A jeśli nie w ustach, to może po prostu jesteś taka zimna babka. Ja w ustach mam średnio 35.7, mierząc waginalnie 36.4

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierząc w ustach mam 35,8-36,2 przed owulacją, a po owulce mam 36,4-36,7.

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niska temperatura to też jest jeden z objawów niedoczynności tarczycy. Miałaś kiedyś robione badania w tym kierunku?

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • nadzieja89 Koleżanka
    Postów: 37 30

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak miałam z tarczycą wszystko ok :) Zgodnie z radami zaczęłam mierzyć temp. pod językiem i dzisiaj 36.6 mam nadzieje, że teraz bedzie to miarodajne. Dzięki dzieczyny za rady bardzo pomogłyście

    ckai9jcgyabb74h4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zapytalam sie lekarza, czy to normalne, mam b.niskie temperatury w 1 fazie cyklu..35 czasami 35,2 a najwyzsza to 35.8. Lekarz mowi, zeby sie tym nie martwic, zakladajac oczywiscie, ze temp wzrasta w drugiej fazie cyklu poowulacyjnej.

  • nadzieja89 Koleżanka
    Postów: 37 30

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pragnaca dzidziusia, a jaką miałas temperatuje w drugiej fazie cyklu?

    ckai9jcgyabb74h4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwyzsza jaka zaobserwowałam to 36,4 jezeli miałam owulacje. Mam z nia problemy i nie zawsze wystepuje. Lekarz mowi, że jezeli skok temp pomiedzy 0,5-0,7 miedzy fazami jest wlasnie taki, a nie nizszy to wszystko jest wporzadku. Tak wiec majac najwyzsza w 1 fazie 35,8 i najwyzsza w 2 fazie 36,4 wskazuje , że wszystko jest wporzadku. Ten skok oczywiscie moze byc duzo wiekszy, norma to 0,5-0,7.

    A jak wygladaja twoje temperaturki?

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mierzyłam w ustach dla wygody dopychając go do końca policzka przy zębach.
    Temperatury miałam niskie...
    potem doczytałam się, ze nalezy mierzyć "przy korzeniu języka". Teraz mierzę w ten sposób i temp jest ok. 36,60 w pierszej fazie i jest bardzo stabilna...
    Rzeczywiscie w ustach temp są bardzo różne w różnych miejscach...

    Ja nie mam ochoty na mierzenie waginalne ani w odbycie.
    Myslę, że jak zaczniecie mierzyć "prawidłowo" to temp będa wyzsze.
    Oczywiscie i tak najwazniejszy jest skok i utzrymywanie się w wyzszych wartościach w drugiej fazie, ale ja tez czułam się dziwnie, mając temperaturę jak nieboszczyk :))))

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi temmp waha się pomiędzy 36.6 w pierwszej fazie cyklu aż po 37,5 po owulacji. Temp mierzę w ustach, pod językiem, termometrem rtęciowym o 6:00

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ