X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura A częste mocne pobudki
Odpowiedz

Temperatura A częste mocne pobudki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, budzę się często w nocy do dziecka. Są to różne pory i różna długość mojej aktywności. Czasem mam tylko godzinę miedzy jedna pobudka a druga. Czy temperatura,która mierze codziennie o tej samej porze może być co nieco zaklamana? Czasem mam lepsze noce i dłużej śpię jednym ciągiem czyt. 2-3h, , a czasem bardzo krótko 30min-1h.

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym Ci doradzila po prostu wybrac jedna godzine do mierzenia i probowac obserwowac kilka cykli czy uda Ci sie cos z tego mierzenia wywnioskowac czy jednak te pobudki zaburzaja wyniki. Taka moja rada.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 1 lipca 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Ja bym Ci doradzila po prostu wybrac jedna godzine do mierzenia i probowac obserwowac kilka cykli czy uda Ci sie cos z tego mierzenia wywnioskowac czy jednak te pobudki zaburzaja wyniki. Taka moja rada.
    Ja mierze codziennie o 5 rano od kilku cykli, ale trudno mi stwierdzić, czy wynik jest ok czy nie

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 25 lipca 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam ten problem dziś wstałam po 2,4,5 i przed 9 mój normalny czas to 5 a temp i różnica między nimi jest znaczna i tez zawsze zastanawiam się która zapisac ...

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • zaplanujrodzine_pl Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 lipca 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmiące mamy bardzo częso mają problem z pomiarem temperatury. Potrzebne jest wtedy urządzenie, które samo określi naszą podstawową temperaturę ciała. Niestety pomiar codziennie o tej samej porze dnia nie jest możliwy (np w naszym przypadku) bo nasz 4 miesięczny szkrab budzi się na małe przekąski.
    Kiedyś szukając rozwiązania trafiłem na Tempdrop, termometr nieustannie mierzy temperaturę i dzięki czujnikowi ruchu potrafi wykryć czy śpimy 3 h ciągiem.

    Zapraszamy na www.zaplanujrodzine.pl

    Informacje o metodach, urządzeniach, oraz aplikacjach do NPR
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ