X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura po poronieniu
Odpowiedz

Temperatura po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Abilify05 Autorytet
    Postów: 1854 625

    Wysłany: 18 lutego 2021, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, piszę, bo może któraś z kobiet była w podobnej sytuacji. 1,5 miesiąca temu poroniłam w 10 tc. Od tego czasu mierzę temperaturę, która nie spada poniżej 36,8 st. Dostałam już pierwszy okres, byłam na kontroli na USG, wszystko ok. Nie mam żadnych innych objawów. Nie rozumiem dlaczego ona nie spada? Niekiedy wynosi 37 i powyżej. Cykl po poronieniu był bezowulacyjny, teraz sprawdzam jak będzie w tym ale temp. znowu trzyma się na 36,8 :/ Stanu zapalnego nie mam. O co tu może chodzić? Przed poronieniem w I fazie temp. wynosiła 36,4, potem ładnie rosła do 37 i powyżej i zawsze wiedziałam, jeśli była owulacja. Podzielcie swoim doświadczeniem w pomiarach, z góry dziękuję.

    cf9d999d03.png
    Starania od 09.2018
    💗28 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020-1 IUI❌| 11.2020-2 IUI💪 10 t.c.-<3 przestało bić | 03.2021-3 IUI❌| 04.2021-4 IUI💪
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2848 1737

    Wysłany: 22 marca 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dla mnie to dość świeża sprawa.
    4 marca miałam zabieg łyżeczkowania (farmakologia nie pomogła mi poronić kompletnie) i od kilku dni moja temperatura wahluje. Raz jest 36.6 a raz 36.8. Jestem 2.5 tygodnia po zabiegu. Jestem jeszcze przed pierwszą @. Może powinnaś sprawdzić hormony? Podwyższona temperatura raczej oznacza podwyższony poziom progesteronu.

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ