X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów temperatura w ciąży
Odpowiedz

temperatura w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 24 października 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jaka mialyscie temperature jak udalo Wam sie zaciazy??? czy temp utrzymujaca sie na poziomie 36,5 jest realna zeby okazalo sie ze jestem w ciazy? moje normalne temparatury nizsze byly w granicach 36 - 36,3 teraz mialam 36,7 i kolejne trzy dni 36,5. Jak bylo u Was?

    relgh371oy0mp19n.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 24 października 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martna jak mzoesz to udostepnij wykres:)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 24 października 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem polega na tym ze nie mierzylam temperatur w tym cyklu, zaczelam mierzyc w momenciekiedy pojawily sie u mnie w 19 dc straszny bol w piersiach, mega powiekszone gruczoly po boku piersi i nudnosci, trwalo to dwa dni, mniej wiecej okolo tygodnia po owulacji. 20 dc dostalam po stosunku delikatnego plamienia różowego ale zauwazylam to tylko przy badaniu szyjki (kremowo-rozowa wydzielina a takimi jakby strzepkami zluszczonej skory), po dwoch dniach minelo i wszystkie objawy tez.... robilam dwa testy i dwa negatywne ale to 23 dc wiec pewnie za wczesnie...

    relgh371oy0mp19n.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 24 października 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj do terminu @ i testuj :) wyjscia innego nie widze :)
    a co do temperatur w ciazy to roznie jest niektore maja bardzo wysokie niektore nie ale genmrealnie sa wyzsze niz w pierwszej fazie cyklu i jesli sie utrzymuja sie 18dni pod rzad po owulacji to moze oznaczac ciaze :) mam nadz ze dobrze to wyjasnilam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2013, 18:30

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 24 października 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem kochana :) ale wytrzymac nie idzie :)

    relgh371oy0mp19n.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 24 października 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem cos na ten temat :D ja testuje jutro : a za Ciebie trzymam kciuki :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 24 października 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja trzymam kciuki za Ciebie :* ja czekam do minimum 29 pazdziernika, jak wytrzymam to do 1 listopada... choc pewnie nie wytrzymam,biorac pod uwage ze mam dzis 23dc a juz dwa testy za soba :P wczoraj na jednym nawet dopatrzylam sie cieniutkiej kreseczki. takiej minimalnej, ale to po pewnie moja wyobraznia bo dzis nic nie widzialam :P

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • Anija Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 25 października 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rożnie z tymi temp. bywa,ja np. mam na poziomie 37,1 i 37,2
    wazne,aby po skoku temp. nie spadla ponizej lini podstawowej przez 18 dni
    co do testow,ja kupilam bardzo czuly,co odziwo wykryl mi juz ciaze w 19dc,byla lekko rozowa kreska.Owulacja mi sie przesunela i pewnie dlatego tak wczesnie wyszedl pozytywny test.
    Powodzenia !

    5eca86a81f4ed3d9473a14bc79e60961.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 25 października 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal badan szyjkę i co dzień odkrywam nowe właściwości :P plamienia brak, temperatura rano 36,8 a szyjka dziwnie miękka się zrobiła z jednej strony jak pierzynką i nadal wysoko :) nie wiem co to oznacza ale cały czas czai się we mnie nadzieja ze jednaj moje przeczucia mnie nie zawiodą :)

    relgh371oy0mp19n.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 25 października 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam miękką szyjkę i aż jestem zdziwiona, bo zawsze w drugiej fazie miałam twardą jak kamień, a teraz jest taka średnia. Nie jest aż tak miękka jak przy owulacji bo wtedy to normalnie podusia, ale taka jakby spuchnięta.

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 25 października 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie mam tak samo.... :) nie wiem czy to dobrze czy zle, ale jest...

    relgh371oy0mp19n.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ