X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Termometr kardioline KL60
Odpowiedz

Termometr kardioline KL60

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • emi123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    czy któraś z Was używa termometru kardioline KL60? Mam problem, ponieważ zwykły cyfrowy termometr zaniża temperaturę (tak mi się wydaje), kupiłam specjalnie owulacyjny i dalej ta temperatura jest niska - 36,1 - 36,3. To mój pierwszy miesiąc systematycznych pomiarów. Mierzę dopochwowo, codziennie o tej samej godzinie i zawsze po 3 minuty. Występują znaczne wahania, jeszcze przed owulacją. Wydaje mi się, że ten termometr się nie sprawdza. Jakie są wasze doświadczenia z nim związane????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro przy zwykłym termometrze masz niską temp. i przy owulacyjnym też to znaczy, że po prostu taką masz temp. Wahania są normalne, rzadko się zdarza żeby ktoś miał idealnie stabilną temp. w danej fazie. Zerknij na mój wykres.

  • AMK Przyjaciółka
    Postów: 76 180

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    zastanawiam się na zakupem termometru owulacyjnego. Możecie jakiś polecić? Zastanawiam się nad MICROLIFE MT16C2 i KARDIOLINE KL60

    w57v3e3knp6plxtw.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMK wrote:
    Witam,
    zastanawiam się na zakupem termometru owulacyjnego. Możecie jakiś polecić? Zastanawiam się nad MICROLIFE MT16C2 i KARDIOLINE KL60
    Ja zamawiałam i czekam na termometr kardioline kl60 :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Skoro przy zwykłym termometrze masz niską temp. i przy owulacyjnym też to znaczy, że po prostu taką masz temp. Wahania są normalne, rzadko się zdarza żeby ktoś miał idealnie stabilną temp. w danej fazie. Zerknij na mój wykres.
    Dokładnie masz rację. Jeżeli dwa różne termometry pokazują podobną temp to taka już natura kobiety ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam microlife :) a niskie temperatury ciała takie stałę jak ktoś ma ( ja np. :P) to podobno przy Hashimoto widać, wczoraj doczytałam sobie w książeczce o Hashi :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMK wrote:
    Witam,
    zastanawiam się na zakupem termometru owulacyjnego. Możecie jakiś polecić? Zastanawiam się nad MICROLIFE MT16C2 i KARDIOLINE KL60

    Ja używam Microlife MT16C2 już od paru lat i jestem zadowolona.

  • AMK Przyjaciółka
    Postów: 76 180

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam Microfile MT16C2 mam nadzieję że w poniedziałek już bedzie :)

    w57v3e3knp6plxtw.png
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam ten kardioline i żałuje wydanej kasy... Wrócilam do tradycyjnego, takze nie polecam kardioline

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chichibi wrote:
    Ja kupilam ten kardioline i żałuje wydanej kasy... Wrócilam do tradycyjnego, takze nie polecam kardioline
    Co było nie tak z tym termometrem. ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Weroneczka Koleżanka
    Postów: 48 38

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam Kardioline KL60 ponad dwa lata, bo od października 2015. Jestem bardzo zadowolona. Jest dokładny i dla mnie idealny.
    W tym cyklu mam tylko wahania temperatur, myślę, że to przez zioła.
    Ani razu nie wymieniałam baterii - ta sama od początku.
    Ja bardzo polecam!

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ