X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Test owulacyjny pozytywny przed południem i wieczorem - wykres help girls
Odpowiedz

Test owulacyjny pozytywny przed południem i wieczorem - wykres help girls

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/446736cda9b7c708e4e3a49674971e56

    Dziś kłują mnie jajniki, tak jak zwykle na owulacje, ale o dziwo żadnego śluzu. Jak zawsze podczas mam upławy że szok tak sucho, tyci tyci moze jakiegoś lepkiego czy kremowego.
    Test robiłam wczoraj kolo 11 i potem wieczorem kolo 18. Oba wyszły pozytywnie tzn ta druga krecha grubsza od testowej.
    Zawsze mi tak wychodzi, cały dzień pozytywne testy. Tylko zaskoczona jestem bo sądząc po śluzie owulacje miałam wczoraj. No ale raczej pozytywny test owulacyjny oznacza owulacje min 6godz, max 36.
    No chyba że miałam owulke w nocy.
    Zwariować można
    Waszym zdaniem owulacja już była wczoraj, lub w nocy czy dziś jest. Ten spadek tempki co mówi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2014, 22:23

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:48

    20140607580114.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rzadko mam śluz

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniacz wrote:
    Z wykresu wygląda jakbyś miała owu wczoraj. Ja w testy nie wierzę, moim zdaniem są zawodne.

    no właśnie ja też tak obstawiam że była dzień po teście owulacyjnym. Bez śluzu, jak nigdy, ale kłucie jajników było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2014, 18:13

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe kiedy ovu wreszcie zaznaczy te owulacje.... ???

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mam wzdęcia na ovulkę;)

    Justine M lubi tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczego ovufriend nie wyznaczył mi jeszcze owulacji ??? :(

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się, u mnie też ovu nie wyznaczyło jeszcze owulacji - może dlatego, że w pierwszej połowie cyklu miałam dosyć wysokie temperatury.
    może ovu też się czasem myli :)

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec88 wrote:
    Nie martw się, u mnie też ovu nie wyznaczyło jeszcze owulacji - może dlatego, że w pierwszej połowie cyklu miałam dosyć wysokie temperatury.
    może ovu też się czasem myli :)

    U Ciebie też wygląda że wszystko jest a ovulki nie zaznaczyło, ja bym obstawiała 26 u Ciebie ;)

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:48

    20140607580114.png

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mierze po przebudzeniu się, już wyznaczyło, na 27, ja też obstawiam żę wtedy właśnie miałam

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ