X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Test owulacyjny pozytywny w 27 dniu cyklu
Odpowiedz

Test owulacyjny pozytywny w 27 dniu cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AgataJ Ekspertka
    Postów: 130 56

    Wysłany: 28 maja 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przez cały cykl robiłam testy owu i zawsze były blade kreski, wyniki negatywny. Zmieniał mi się sluz jedynie, a temperatura niestety nie wskazywała na owulację nigdy. Dziś jestem w 27 dniu cyklu. Wczoraj tj 26 dzień cyklu dostałam śluz rozciągliwy , a dziś wynik owu pozytywny (pierwszy raz w tym cyklu). Miesiączkuje regularnie, zawsze mam okres tak 27-30 dni max. Więc za jakis dzień do trzech powinnam dostać okres, a tu takie cyrki. Nigdy przez jakieś 15 lat nie spóźnił mi się okres, a teraz według aplikacji cykl będzie ponad 40 dniowy... Biorąc pod uwagę test dzisiejszy i śluz.
    Możecie podejrzeć mój wykres. Myślicie że mogę mieć tak późno owulację czy po prostu mam wszystko mega rozregulowane i okres i tak za dwa dni przyjdzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2021, 10:46

    25.08 - II <3
    25.08 - beta 50,4
    27.08 - beta 162
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 28 maja 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że możliwa jest tak pozna owulacja. Ja z tak późnej owulacji mam syna :) zawsze miałam cykle długie ale regularne. Test ciążowy wyszedł mi dopiero jakiś tydzień po terminie miesiączki.

    AgataJ lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • AgataJ Ekspertka
    Postów: 130 56

    Wysłany: 28 maja 2021, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Oczywiście że możliwa jest tak pozna owulacja. Ja z tak późnej owulacji mam syna :) zawsze miałam cykle długie ale regularne. Test ciążowy wyszedł mi dopiero jakiś tydzień po terminie miesiączki.
    Oby, oby :) Ja niestety zawsze miałam takie standardowej długości, ale może faktycznie musi być ten wyjątek i w tym miesiącu będzie inaczej. Ja już straciłam nadzieję na ten miesiąc, byłam przekonana że nie będzie owulacji a tu próba organizmu jest, zobaczymy czy faktycznie do owulacji dojdzie, ale wynik testu mnie trochę cieszy nie powiem, bo to zawsze szansa w tym cyklu jeszcze. Chociaż też zestresowało mnie to, bo naprawdę już ten miesiąc psychicznie odpuściłam a teraz stresuje się , że mam jeszcze bardziej rozregulowane cykle niż myślałam. Za dużo chyba to wszystko analizuje, ale ja już taka jestem i nie umiem inaczej ;)

    25.08 - II <3
    25.08 - beta 50,4
    27.08 - beta 162
  • misia_95 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 31 maja 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się wydaje, ze wczoraj miałam owulacje. 31dc. Z pierwszym synem owulację miałam gdzieś około 40dc

  • AgataJ Ekspertka
    Postów: 130 56

    Wysłany: 31 maja 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_95 wrote:
    Mnie się wydaje, ze wczoraj miałam owulacje. 31dc. Z pierwszym synem owulację miałam gdzieś około 40dc
    Skoro masz często takie długie cykle to bardzo możliwe. U mnie jeśli faktycznie owulacja była tak późno to będzie to dopiero pierwszy mój taki cykl. Standard to tak max do 30, więc czekam cierpliwie na okres.

    25.08 - II <3
    25.08 - beta 50,4
    27.08 - beta 162
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ