X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów testy ciązowe z allegro??Ktoś kupił-polecacie??
Odpowiedz

testy ciązowe z allegro??Ktoś kupił-polecacie??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 13 listopada 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czytam nieraz Wasze wpisy w których piszecie, że,, kupiłam 5,10 czy 15 testów ciazowych na allegro". Macie jakieś doświadczenia z nimi, nie obawiacie sie, że mogą być ,,kiepskie". Teraz sama nad tym się zastanawiam czy by nie kupić kilku. Dajcie znać gdzie zamawiacie itp.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam kilka, również jestem ciekawa czy działają jak należy... :-)

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 13 listopada 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 2 rodzaje: takie z zielona koncówka dołączone były do testów owulacyjnych i pokazały ciąze jako pierwsze zaczym te apteczne :) za to takie z niebieska koncówka jej nie wykryły....te zielone juz 8 dni po owulacji mi pokazały...

    karolek lubi tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 14 listopada 2013, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam te z allegro po tym jak kupiłam na allegro test za 1,5 zł bez opakowania kartonowego tylko w folijce a w rossmanie był z tej samej fabryki chińskiej za ok 9-10 zł. Wydaje mi się, że niczym się one nie różnią. Oczywiście zawsze można trafić na jakieś felernej firmy więc lepiej kupić u sprawdzonego sprzedawcy.

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J







    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 16:33

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 19 listopada 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem teraz w trakcie robienia testów owulacyjnych i dziś zrobiłam specjalnie dwa różne, ten z rossmana wyszedł mega pozytyw a ten z allegro negatyw (z różową końcówką)

    Izaczek
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 19 listopada 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tez sie wypowiem... :) na temat tych ovu... Kupuje na ebayu.
    Dla porownania te z ebaya wychodzily mi pozytywne a te z apteki nie.
    Dzis na tym ebayowym kreska widoczna dosc ciemna (jeszcze nie pozytyw ale ewidentnie ja widac) a na tym z apteki ledwo cien cienia :/
    I ktoremu wiezyc?

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • agamemnon Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 20 listopada 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wczoraj "zużyłam" 4 testy ciążowe z zieloną koncówką z allegro. Na wszystkich 4 jest cień cienia drugiej kreski i właśnie się zastanawiam czy one są dobre. No ale 4 pod rząd gdyby były wadliwe to byłby pech nad pechy nie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja polecam te testy a allegro ciązowe jak i te owulacyjne. Zawsze mi się sprawdzają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja polecam ,mi się sprawdzają :)
    wszystkie te testy działają na tej samej zasadzie

    wiadomo zdarzają się wadliwe ale często jest tak ze są problemy z cyklem a nie z testami owu

    pamiętajcie ze testy informują tylko o tym ze organizm przygotowuje się do owulacji i nastąpił wzrost LH ale nie ze ona na pewno się odbędzie lub odbyła !! (nawet szczytowy wzrost LH nie gwarantuje owulacji)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 00:07

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 25 listopada 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to chyba NIGDY już nie kupię testów z allegro. Dzisiaj rano zrobiłam jeden i pokazała się słaba druga kreska. Popędziłam do apteki i kupiłam 5 innych, różnych firm, wszystkie negatywne! Zrobiłam kolejny z allegro (ta sama partia) i negatywny!
    Druga kreska była na pewno, nie tylko ja ją widziałam! Prawie zawału dostałam przed oczami stanęły mi te wszystkie kieliszki, kawusie, aspiryny i inne szkodliwe w ciąży rzeczy, których sobie nie szczędziłam...

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ