X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Testy owu a wspolzycie
Odpowiedz

Testy owu a wspolzycie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jasmina93 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok.
    Test wczoraj byl niby pozytywny (takoe same kreseczki)ale dzis jest juz napewno pozytyw(testowa ciemniejsza)...
    Partner nie dostepny:(
    Kochalismy sie z 27.04 na 28.04 no i z 29.04 na 30.04...
    On wyjechal w delegacje dzisiaj z samego rana i bedzie za tydzien..
    Czy cos z tego cyklu moze sie wykluc?

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne. Spokojnie do 48 h plemniki, jeśli jest śluz płodny, powinny wytrzymać, a nawet dłużej. Więc jeśli owulacja będzie dzisiaj, lub jutro, to czas współżycia mieliście dobry :)

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Jasmina93 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test jest mega..Wczoraj kreski jednakowe a dzisiaj to testowa wiele ciemniejsza plus bol owulacyjny,brzuch napompowany...Kochalismy sie w sumie dzis nad ranem jakby bo to miedzy 00.30 a 2.00am..
    Stracilismy corke we wrzesniu i po prostu wariuje.

  • Sirin Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 4 maja 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwości i najważniejsze nie myśleć o złych rzeczach a przynajmniej ograniczyć źle wspomnienia liczy się tu i teraz. Nie pójdziesz do przodu jeśli będziesz ciągle patrzeć przeszłości w oczy.Bardzo mi przykro z powodu straty córki.Niektóre rzeczy dzieją się bo muszą i nie mamy na to wpływu tak musiało być aby zrozumieć to drugie....
    Ja straciłam trzy ciąże, jestem po zabiegu i operacji gdzie drugą nogą byłam na tamtym świecie ale Bóg chciał mnie tu zostawić bo mam jeszcze coś na ziemi do zrobienia,dużo przeszłam aby zajść w zdrową ciążę i wierze że uda mi się Więc głowa do góry było minęło trzeba pozbierać się żyć dalej i czekać co los przyniesie Cierpliwości i do przodu:)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    Basiaa1
  • Jasmina93 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 4 maja 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie pierwsza strata...Mam za soba 5 ciaz,wyniki swietne a...nic sie nie udaje.Lekarz jeden mowi,ze odpuscic bo to tylko sobie szkodze a inny twierdzi,ze mloda,zdrowa to jesli mam sile i chec to probowac...
    O kazde dziecko soe staralismy,by chciane,dbalam jak moglam i nic.Moj partner jest sporo starszy wiec szybko zaczelismy starania..Jemu tez bardzo zalezy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, zrobiłam testy ovu i 4 pozytywy. Nie wiem dlaczego? Macie może pomysł czemu? (testy są bardzo dobre, z apteki)

  • Jasmina93 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 6 maja 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pozytywy bo wszystkie mialy takie same kreseczki?

    Testy owu sa super ale one pokazuja jedynie wzrost hormonow sugerujacych owulacje.Do tego musi dojsc temp,sluz I wtedy mozna byc bardziej pewnym.Chocia, na story procent to tylko monitoring moze potwierdzic owulacje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszego dnia była najsłabsza. Zobaczymy co pokaże jutro :)

  • Aga28 Koleżanka
    Postów: 52 27

    Wysłany: 15 maja 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam na odwrót w 9 dc gruba kreska aż się zdziwiłam, a w każdym kolejnym dniu słabiutka i już zgłupialam, bo ani temp. ani śluz nie wskazywały żeby się okres płodny zaczynał. W ogóle ten cykl jakis dziwny.

    4a71ad49d7aa68a2fcd5d4093eed61aa.png

    Aga28
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozytywny test ovu świadczy że OWULACJA MOŻE wystąpić w ciągu 2 dni bo rośnie poziom LH. ale nie musi więc testy nie są takie rewelacyjne.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Aa1 Koleżanka
    Postów: 42 20

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.prosze o pomoc od 10 dc.robię testy ow.w 16-17 dc mam dwie jednakowe kreski a 18-19 dc.kreski testowe są ciemniejsze. Kiedy mogłam mieć ow

    Po długiej drodze jest to szczęście !!!!!
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 12 lipca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bimbo wrote:
    Pierwszego dnia była najsłabsza. Zobaczymy co pokaże jutro :)

    Test owulacyjny jest pozytywny tylko jeśli obie kreski są tak samo mocne bądź testowa jest mocniejsza od kontrolnej. Jeśli testowa jest bledsza to nie oznacza to pozytywu, jak w testach ciążowych.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ