X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Testyvowulacujne pozytywne- kiedy wzrosnie temperatura??
Odpowiedz

Testyvowulacujne pozytywne- kiedy wzrosnie temperatura??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! To mój pierwszy cykl monitorowany i zaczynam mieć dużo wątpliwości.
    Wczoraj 19dc- od 3 dni sporo śluzu płodnego i ciemne, na 100% pozytywne testy owulacyjne. Jednak tem rano niska.
    Czy jest jeszcze szansa ze podskoczy ta temperatura? Czy to już powinno się podnieść??? Dziękiuje za wszystkie informacje 😊 wykres udostępniony

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugie moje pytanie jest takie- czy tak pozna ewentualna owulacja daje szanse na ciąże.....? Od 3 mcy mam wydłużone cykle do 34-35dni

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura może się zmieniac, w zależności od wielu czynników, nie jest wyznacznikiem.

    Sam moment owulacji (późnej czy nie) nie jest istotny. Istotna jest długość fazy lutealnej, która ma umożliwić zagnieżdżenie zarodka.
    Zakładając, że masz owulacje w 19dc, a cykle 34 dni to Twoja faza lutealna wynosi 15 dni, czyli w normie 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedz. Wg mnie owulacja miała miejsce 20dc, mierze temperaturę (wykres udostępniony).
    Tem jest całkiem spoko tylko czuje od wczoraj lekkie pobolewanie podbrzusza....

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ