X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

torbiel krwotoczna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 8 października 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po stymulacji clo dostalam w 9dc zastrzyk ovitrelle na pekniecie, w 10dc byla iui, w 14dc robiono mi usg i okazalo sie ze zrobila sie torbiel krwotoczna. czy jest szansa na powodzenie inseminacji ? podobno cialko moglo wyjsc tylko pecherzy napelnil sie krwia.. czy ktoras z was tak miala i zaciążyla? :)

    Reni555 lubi tę wiadomość

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa jest bo owulacja była. Takie ciałko może być mniej wydolne ale od tego jest progesteron aby wszelkie niedobory uzupełniać. W ciąży też nie jest ona niebezpieczna pod warunkiem, że nie pęknie ale to się podobno rzadko zdarza ;)

    pysia lubi tę wiadomość

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 15 października 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 13:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia wrote:
    po stymulacji clo dostalam w 9dc zastrzyk ovitrelle na pekniecie, w 10dc byla iui, w 14dc robiono mi usg i okazalo sie ze zrobila sie torbiel krwotoczna. czy jest szansa na powodzenie inseminacji ? podobno cialko moglo wyjsc tylko pecherzy napelnil sie krwia.. czy ktoras z was tak miala i zaciążyla? :)


    ja teraz tak mam i czekam na betę 2.11. bo to nie oznacza, że się nie powiodło

    pysia lubi tę wiadomość

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 23 października 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takim razie trzymam kciuki:),
    u mnie niestety sie nie udało

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 23 października 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatia wrote:
    Witajcie dziewczyny serdecznie :) Mam do Was prośbę o wyjaśnienie :) bo jesteście już "bardziej doświadczone". Staram się o 3 ciążę. Pierwszą poroniłam, druga zakończyła się owocnie w marcu 2014r. Przy obydwu ciążach nie miałam problemów z zapłodnieniem, nie kontrolowałam cykli - nic zero. Udawało się za pierwszym razem. W obecnym cyklu stosowałam testy owulacyjne i obserwację śluzu. Test owulacyjny wyszedł dodatni 15 dc, 15 i 16 dc miałam płodny śluz (zanikł zupełnie 17 dc), 16 dc miałam bóle okołoowulacyjne. W 15 i 16 dc podjęłam starania o dziecko. Byłam pewna, że owu wystapiła jakieś 12-24 godziny po pozytywnym teście. Jakie było moje zdziwienie, gdy w 19 dc byłam na rutynowej wizycie u ginekologa. Wg USG widać pęcherzyk w prawym jajniku 18 mm, endometrium 12 mm, zatoka Douglasa wolna. Lekarz poinformował, że jestem przed owulacją., jednak po rozmowie o objawach i testach LH stwierdził, że może to przetrwały pęcherzyk lub torbiel krwotoczna ciałka żółtego...
    Dodam, że ostatnie 4 cykle miałam 28 dniowe, wcześniej 2 cykle były 32 dniowe.
    Proszę o wyjaśnienie co taka "sytuacja" może oznaczać? Nie wiem, jak to wszystko interpretować. Chyba późna by była owulacja w 19-20 dc i pęcherzyk 18 mm jest mały, jak na teńn dzień. Czy wogóle była jakaś szansa na ciążę, czy cykl raczej "zmarnowany" ;)? Nie umiem tego wszytskiego ogarnąć bo słaba jestem w te klocki ;) Dziękuję z góry za pomoc.

    agatia ja np mam nieregularne cykle i to bardzo i nigdy nie wiem kiedy będzie owulacja. według podręcznikowego wyjaśnienia owulacja jest w połowie cyklu ale to w wypadku cykli bardzo regularnych. chyba znasz zasadę że nawet podczas okresu można zajść w ciążę więć nigdy nic nie wiadomo jedynie testy owulacyjne ale dobre testy są testy które nie zawsze wskazują prawidłowo a może też być tak że dlatego tak jest bo hormony mogą być zaburzone dużo jest możliwości najlepiej na spokojnie pogadać z lekarzem kupić leprze testy owulacyjne i wtedy spróbować

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 23 października 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni555 wrote:
    ja teraz tak mam i czekam na betę 2.11. bo to nie oznacza, że się nie powiodło


    ja byłam teraz u specjalisty w klinice i stwierdził żę jajniki są czyste ale wcześniej byłam w szpitalu i na badania chodziłam do swojej ginekolog i miałam torbiele a teraz specjalista postawił mi diagnozę że podejrzewa torbiel krwotoczna i że jajniki pracują nieprawidłowo i że jajowody mogą być niedrożne więc czekają mnie badanie dalej.

    Reni555 lubi tę wiadomość

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 23 października 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina wrote:
    agatia ja np mam nieregularne cykle i to bardzo i nigdy nie wiem kiedy będzie owulacja. według podręcznikowego wyjaśnienia owulacja jest w połowie cyklu ale to w wypadku cykli bardzo regularnych. chyba znasz zasadę że nawet podczas okresu można zajść w ciążę więć nigdy nic nie wiadomo jedynie testy owulacyjne ale dobre testy są testy które nie zawsze wskazują prawidłowo a może też być tak że dlatego tak jest bo hormony mogą być zaburzone dużo jest możliwości najlepiej na spokojnie pogadać z lekarzem kupić leprze testy owulacyjne i wtedy spróbować

    agatia jeżeli lekarz stwierdził że jesteś przed owulacją to kup testy ale dobre i wtedy działajcie jak wyjdzie pozytywny do upadłego:)

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia wrote:
    w takim razie trzymam kciuki:),
    u mnie niestety sie nie udało

    uda się uda :)
    widać duszyczka maleństwa jeszcze nie była gotowa na przyjście tym razem
    czasem tak właśnie się pocieszmam :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ