X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Udało się, czy to kolejny cykl bez owulacji?
Odpowiedz

Udało się, czy to kolejny cykl bez owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • adaska Autorytet
    Postów: 4053 3025

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    Mam pytanie odnośnie wykresu. To mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury.
    Robię to codziennie o stałej godzinie.
    Test owulacyjny wyszedł pozytywny w 16 dc. Przytulanki 2 dni wcześniej.
    Jest jakaś szansa?
    Dodam ze mam PCOS i między 16 a 25 dc biorę dupka (z tego co już zdarzyłam przeczytać nie ma on wpływu na wzrost temperatury). Cykle nieregularne, aczkolwiek ostatnio dzięki dupkowi są w granicach 27, 29 dni

    Będę wdzięczna za wasze opinie, bo ja jestem kompletnie zielona w tym wszystkim :)

    Wykres:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6b2016152f91.png

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️

    atdc2n0aq1xoxowf.png
  • EwaWobula Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że temperatura spada. Menstruacja już się rozpoczęła?

    krzynowkowa lubi tę wiadomość

    dziś masz dobry dzień
  • EwaWobula Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mam opóźnienie miesiączki na 2 dni. Podstawowa temperatura wynosi 37,0. Marzę, że to będzie ciąża...

    dziś masz dobry dzień
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie odnośnie szyjki. Dziś jest 3 dzień spóźnienia miesiączki. Robiłam test wczoraj i dziś. Jest minus. 2 godziny temu nadałam szyjkę, była nisko długa i twarda. Po badaniu na papierze zauważyłam trosKe krwawego zabarwienia. Myślę sobie, pewnie wywołałam okres. Ale przed chwilą badałam sobie Nowy i mam rozpulchniona, nisko i szyjka zaciśniętą. O co tu chodzi?

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ