X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów W jaki sposób mierzycie temp w ustach?
Odpowiedz

W jaki sposób mierzycie temp w ustach?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOże to banalne - ale ja do wczoraj nie zdawałam sobie sprawy że jeśli mierzy się temp w ustach, termometr należy umieszczać pod językiem. Ja go po prostu wkładałam do buzi i umieszczałam przy podniebieniu przyciskając językiem... :) czy tylko ja? ;-)

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 16 października 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe tak w ustach jak mierzysz tempke to pod językiem i dosyć mocno przyciskaj, Zawsze mierz w jednym miejscu, np. jak mierzysz po prawej to zawsze mierz już po tej stronie. Pamiętaj żeby najpierw włożyć termometr w usta żeby go ogrzać a potem dopiero zacznij mierzyć ;)

    AnBe lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutaj fajnie jest wszystko opisane http://rozowoniebieskie.vot.pl/printview.php?t=12&start=0&sid=536ee2cdb8dbca6f96610e3657fe8ad8

    :)

    amela lubi tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 16 października 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście, bardzo ładnie wszystko wytłumaczone ;) Ja zazwyczaj umieszczam termometr jak najgłębiej.

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 17 listopada 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie, że mój termometr mnie oszukuje, wkładam go pod język jak najdalej się da, ale chyba mój błąd to to, że naciskam przycisk start zanim włożę termometr do ust, może o to właśnie chodzi. Dzięki dziewczyny za podpowiedź:)

    dqprj44jymj31xvy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ