Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wasze sugestie;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!! czy któraś z Was tak miała że test ciążowy wyszedł pozytywnie rano a w południe negatywny. ja tak właśnie mam teraz. Jutro lecę na betę ale dziś chcę usłyszeć kilka sugestii od Was. Ten cykl zgodnie z usg miał być bezowulacyjny ale dostałam duphaston i 10 dni po leku takie coś...

  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stężenie hcg jest najwyższe rano więc to jak najbardziej możliwe, ze po południu będzie go tak mało, ze test go nie wykryje.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob jutro jeszcze raz test rano.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chciałam usłyszeć;)

  • my.heart. Koleżanka
    Postów: 168 61

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymamy kciuki !! :)

    judysia86 lubi tę wiadomość

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniecznie daj znać!

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok;)

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i co ? :)

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ