X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

WAŻNE!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 26 marca 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomiar temperatury-różne godziny....

    Hej mam bardzo ważne pytanie...więc codziennie mierzę temperaturę o godzinie 8:00 dzisiaj musiałam zmierzyć o 6 ponieważ do pracy miałam na 7:00, a słyszałam że jak codziennie mierzę o tej samej godz a dziś szybciej to mogę dodać do każdej godz 0,1 ?? Dziś o godz 6 miałam 36.3 więc dodając tak jak zawsze mierzę dałoby 36.5.Można czy nie? proszę o szybką odp pozdrawiam

    4baac1312c3d98ea52126c58969e500f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2013, 21:50

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 26 marca 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania odpisałam Ci w wiadomości:) a tak ode mnie- to może zmień temat na np pomiar temperatury-różne godziny czy jakoś tak..pomoże to w przyszłości innym dziewczynom szukać odpowiedzi gdy będą miały takie same pytanie:)

  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka ja na twoim mijscu poprostu wpisalabym temperature z godziny o ktorej mierzylas,tylko ze zaznacz zeby ovu nie bralo tego dnia pod uwage w inerpretacji.

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ