X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wstrzymany cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Delia11 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.

    Nie oczekuję diagnozy, ale chciałabym dowiedzieć się czy ktoś tak miał i co mogłoby to oznaczać. Bardzo się martwię.

    Mianowicie dziś mam teoretycznie 41 dzień cyklu, gdzie zazwyczaj trwają one od ok. 28 do 30 dni. Poszłam do ginekologa, okazało się że moje endometrium ma zaledwie 6mm, nie pękł pęcherzyk, nie było owulacji. Ostatnia miesiaczke miałam zaskakująco bolesną i długą. Już drugi lekarz delikatnie sugeruje mi endometriozę, ale nie chce zakładać narazie niczego. Jak wyglądały u was takie przypadki? Zwykłe zaburzenia czy coś poważniejszego?

  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 101 132

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałaś wykonywane podstawowe badania krwi?
    Tarczyca?
    Androgeny?

  • Delia11 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Miałaś wykonywane podstawowe badania krwi?
    Tarczyca?
    Androgeny?


    Muszę zrobić. Mam niedoczynność ale nie było wcześniej takich problemów

  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 101 132

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobne problemy wywołują podwyższone androgeny. Dlatego moja gin zleciła mi wszystkie potrzebne badania. Myślę że od tego warto zacząć. :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ