X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wydłużony cykl pierwszy raz
Odpowiedz

Wydłużony cykl pierwszy raz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zena Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem wydluzyl mi się cykl pierwszy raz zawsze miałam 28 dni. Teraz jest 31 dzień cyklu z soboty na niedzielę miałam ból jak by miesiaczkowy wzięłam nospe przeszło lekko pobolewa mnie dół brzucha nie mam okresu temperatura w okolicach 36,80. To jest już podwyższona temperatura jak dla mnie bo przed owulacja mam 36, 35. Staramy się oczywiście o dziecko ale wizytę u lekarza mam dopiero na przyszły piątek. Mąż ma uszkodzone 100 % plemników bierze fermentil czy jakoś tak. Ale wątpię żeby to była ciąża. Biorę castangus i od pierwszego dnia cyklu teraz miovelia. Czy któraś z was brała i może tak jej się cykl wydluzyl??? Czuję się jak bym miała pęknac.

  • dmg11 Koleżanka
    Postów: 34 78

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chcesz sprawdzić czy jesteś w ciąży, kup test, będzie czarno na białym :) Mi właśnie ostatnio cykl się wydłużył z 29 na 35 dni po castagnusie, więc może to być normalne i nie ma powodu do obaw ;)

    27 lat
    Starania o pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i daj znać co się okazało :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ