X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wydłużony cykl pierwszy raz
Odpowiedz

Wydłużony cykl pierwszy raz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zena Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem wydluzyl mi się cykl pierwszy raz zawsze miałam 28 dni. Teraz jest 31 dzień cyklu z soboty na niedzielę miałam ból jak by miesiaczkowy wzięłam nospe przeszło lekko pobolewa mnie dół brzucha nie mam okresu temperatura w okolicach 36,80. To jest już podwyższona temperatura jak dla mnie bo przed owulacja mam 36, 35. Staramy się oczywiście o dziecko ale wizytę u lekarza mam dopiero na przyszły piątek. Mąż ma uszkodzone 100 % plemników bierze fermentil czy jakoś tak. Ale wątpię żeby to była ciąża. Biorę castangus i od pierwszego dnia cyklu teraz miovelia. Czy któraś z was brała i może tak jej się cykl wydluzyl??? Czuję się jak bym miała pęknac.

  • dmg11 Koleżanka
    Postów: 34 78

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chcesz sprawdzić czy jesteś w ciąży, kup test, będzie czarno na białym :) Mi właśnie ostatnio cykl się wydłużył z 29 na 35 dni po castagnusie, więc może to być normalne i nie ma powodu do obaw ;)

    27 lat
    Starania o pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i daj znać co się okazało :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ