X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wyjęcie wkładki Mirena a cykl
Odpowiedz

Wyjęcie wkładki Mirena a cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emilianna Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    28marca wyjęłam wkładkę Mirena po odważ chcemy się starać o bobaska
    Chciałabym dowiedzieć się jak wyglądał u was powrót cyklu
    Ja dwa dni po usunięciu miałam dwa dni plamienia potem spokoj a dziś po serduszkowaniu znów plamienia
    nie wiem jak ocenić swój cykl czy on wgl jest zaczął sie itd
    Po świętach chce iść do gina na usg zeby sprawdzić czy moje jajniki sie obudziły bo kestem dość niecierpliwa 😅

  • Virgo Przyjaciółka
    Postów: 121 25

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja swoją mirene wyciągnęłam w 9stycznia.
    Niestety co miesiąc jakiś cyrk. Ogólnie to podczas wyciągania lekarz i pielęgniarka powiedzieli ze można się starać od razu. Producent pisze to samo. Natomiast w necie i na forach pełno jest informacji aby poczekać 3 miechy.
    U mnie pierwszy okres był po 2 tyg od wiciagnieica. No po 4 latach bez okresu to był mały szok.
    Potem CB, potem cysta na jajniku, a teraz 3 cykl i narazie biało. Jak wylądowałam w szpitalu to mi powiedzieli ze po wkładce jajniki i macica muszą się na nowo obudzić i przyzwyczaić do cyklu na nowo.

    ♂️35
    potwierdzona azoospermia

    ♀️37
    09.01.2023 wyciągnięcie spirali Mirena
    03.2023 cb
    03.04.2023 anemia mikrocytarna, pęknięcie cysty na lewym jajniku, treść cysty rozlała się na jelito powodując stan zapalny jelita.
    13.04.2023 jajnik wygojony, została tylko blizna
    08.2023 kolejna cb
  • SzuumFal Ekspertka
    Postów: 227 325

    Wysłany: 2 maja 2023, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virgo wrote:
    Witaj, ja swoją mirene wyciągnęłam w 9stycznia.
    Niestety co miesiąc jakiś cyrk. Ogólnie to podczas wyciągania lekarz i pielęgniarka powiedzieli ze można się starać od razu. Producent pisze to samo. Natomiast w necie i na forach pełno jest informacji aby poczekać 3 miechy.
    U mnie pierwszy okres był po 2 tyg od wiciagnieica. No po 4 latach bez okresu to był mały szok.
    Potem CB, potem cysta na jajniku, a teraz 3 cykl i narazie biało. Jak wylądowałam w szpitalu to mi powiedzieli ze po wkładce jajniki i macica muszą się na nowo obudzić i przyzwyczaić do cyklu na nowo.


    Ja pierdziele to mnie nie pocieszyłas 😭
    Bo właśnie tak samo słyszałam i to samo czytałam jednak ja 28marca wyjęłam wkładkę były jakieś śladowe plamienia niby owulacja nawet ale pęcherzyk mały nie pekl do końca endometrium cienkie i wg kalendarza po tych wszystkich plamieniach 5 dni temu powinna być 🦧 a tu cisza az piszczy

  • czaranna Ekspertka
    Postów: 218 404

    Wysłany: 3 maja 2023, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    Ja w grudniu po 5 latach wyjęłam wkładkę Levosert.
    Najpierw plamienia kilka dni, okres po 2 tygodniach. Ogólnie ja mialam okres co miesiąc zawsze regularnie z wkładką, z tym że na zasadzie plamień. Cykl mam regularny 26-29 dni mimo wszystko.
    W styczniu kupilam testy i do dzieła 😁 i tak działam z testami, wiesiolkiem, ovarinem w tym msc tez z temperaturą no ale narazie cisza mimo ❤️ w dni płodne.
    Generalnie wydaje mi się że ten czas jest potrzebny żeby wszystko wróciło do normy, w tym msc wybieram się zbadac progesteron, a w następnym chyba na monitorong zobaczyć co się dzieje, mam już dwoje dzieci więc generalnie mieć je mogę być może coś nie "trybi" 😁

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    preg.png
  • SzuumFal Ekspertka
    Postów: 227 325

    Wysłany: 7 maja 2023, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czaranna wrote:
    Cześć

    Ja w grudniu po 5 latach wyjęłam wkładkę Levosert.
    Najpierw plamienia kilka dni, okres po 2 tygodniach. Ogólnie ja mialam okres co miesiąc zawsze regularnie z wkładką, z tym że na zasadzie plamień. Cykl mam regularny 26-29 dni mimo wszystko.
    W styczniu kupilam testy i do dzieła 😁 i tak działam z testami, wiesiolkiem, ovarinem w tym msc tez z temperaturą no ale narazie cisza mimo ❤️ w dni płodne.
    Generalnie wydaje mi się że ten czas jest potrzebny żeby wszystko wróciło do normy, w tym msc wybieram się zbadac progesteron, a w następnym chyba na monitorong zobaczyć co się dzieje, mam już dwoje dzieci więc generalnie mieć je mogę być może coś nie "trybi" 😁

    No to już trochę czasu minęło życzę ci ogromnie powodzenia 🍀💚💪
    Ja pod koniec mc przejdę się na kontrole chyba ze wykąpie owu to polecę na monit

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ