X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wykre i rozpulchniona macica..
Odpowiedz

wykre i rozpulchniona macica..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej już mówię 22grudnia na wizycie lekarz mówił ze widać pęcherzyk ok owulacyjnu wedlug wykresu najpierw sustem wyznaczył owulke na 25 grudnia a potem wedlug temp przesunal na 27grudnia i tak od paru dni pochłaniam jedzenie , ciagle bulgocze w brzuchu, czesto sikam a piersi nabrzmiale bolace, dzisiaj przed kąpielą wsadzilam palca i jest tam ciasno czuć takie miekkoe ścianki jak hm flaki, mozecie rZucić okiem na wykres? Dzisiaj temp mierzylam ciut pozniej godzine bo w nocy mialam zawirowania senne, na palcu mialam śluz bardziej kleisty.
    Niewiem czu sie udalo ale wieczorem zmęczona jestem i mierze tez temp wynosi ok 37 a dzisiaj 37,11 oczywiście po półtorej godzinie lezenia, martwie sie bo w październiku mialam usuwana ciążę pozamaciczna wraz z jajnikiem i jajowodem (lewa str) no i tak po lewej czesto odczuwam jak by skurcze

  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idź na monitoring do gina, bo z tych objawów ciężko cokolwiek wywnioskować bo i są oznaką ciaży i oznaką zbliżajacej się @. temperaturę mierzysz rano?

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak rano, ale ginekolog 22grudnia mówił ze jest miekka tak tez zaznaczyłam wspomniał o pęcherzyku i jakoś jak owu pierw pokazalo na czwartek potem na sobote tak od niedzieli mam te bole piersi i sa ciężkie a rzadko sie zdarzalo i przeważnie 2dni przed @

  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każdy cykl jest inny i nic nie jest regułą niestety. poczekaj i testuj :)

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde takie mierzenie pod pacha :/
    wiem nie ta pora ale sprawdzilam temp w pochwie 37,17 w ustach 37,11 a pod pachą 36,68 :/
    myslisz ze moge od jutra mierzyc w ustach pod językiem (mam 7dpo) czy lepiej od nowego cyklu jesli w tym sie nie uda zafasolkowac

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę nie ogarniam w czym problem...poczekaj na termin @ i zrób test. Nie ma mierzyć tempki wieczorem (nawet po 1,5h spoczynku), czy pod pachą.

    Temperatura na której się opieramy to PODSTAWOWA TEMPERATURA CIAŁA, czyli po śnie, min 3h, bez wstawania, ruszania się, mierzona pod językiem lub w pochwie.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie od jutra pod językiem bede mierzyć bo pod pachą klamie potrafi po 3min skoczyć o, 20 a temperatura na wykresie jak najbardziej zapisywana z porannego mierzenia, dzisiaj mam 25dc chyba jutro test zrobie rano

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ