X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wykres - owulacja ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kori2567 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 lutego, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jak oceniacie ten wykres ? Czy jest szansa że w tym cyklu pojawiła się owulacja ? b84f4f41c4869bcdfd76ec6012791b29.png

  • Komanuss Koleżanka
    Postów: 74 11

    Wysłany: 22 lutego, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori2567 wrote:
    Cześć, jak oceniacie ten wykres ? Czy jest szansa że w tym cyklu pojawiła się owulacja ? b84f4f41c4869bcdfd76ec6012791b29.png
    A chodziłaś na monitoringi ? Masz wydłużone, nieregularne cykle?

  • Kori2567 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 lutego, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chodziłam na monitoringi , ale cykle mam regularne :)

  • Komanuss Koleżanka
    Postów: 74 11

    Wysłany: 22 lutego, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko stwierdzić po wykresie, dobrze jak byś do temperatury robiła testy owulacyjne , i sluz wpisywala

  • Nathalie Znajoma
    Postów: 29 22

    Wysłany: 18 marca, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim, mam pytanie odnośnie owulki. Dotąd bez mierzenia temp. byłam w stanie ocenić kiedy występuje owulacja na podstawie samych obserwacji śluzu. Kilkukrotnie zostało to także potwierdzone monitoringiem. Od dwóch cykli korzystam z aplikacji i przy okazji robię testy owu. I przyznam szczerze w tym miesiącu zgłupiałam już całkiem. 8 marca był ostatnim dniem śluzu więc założyłam, że w tym dniu musiała być owulacja. Pik lh musiał wystąpić w nocy z 7/8 marca bo 7 marca wieczorem test był pozytywny i rano 8 marca też. Później linia testowa robiła się coraz bledsza. Ja rozumiem że ta apka korzysta z jakichś rozwiązań technicznych na najwyższym poziomie typu sztuczna inteligencja itp. ale czy Wy macie jakiś pomysł, dlaczego ona wyznacza mi owulację dopiero dwa dni później? Czy można mieć owulację w dniu kiedy jest sucho? Gdzieś kiedyś natrafiłam na jakiś artykuł z którego wynikało że pierwszy suchy dzień po śluzie oznacza że owulacja już sie odbyła. A z apki wynika że owu była jak było już sucho, przyznam szczerze całkiem zgłupiałam i nie wiem teraz jak mam liczyć długość fazy lutealnej. Z góry dzięki za pomoc

  • Karcia289 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 3 kwietnia, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się gubię z tym wyznaczeniem owulacji. Co lepsze, cały cykl mierzenia temperatury i owulacje wyznaczyło mi najpierw w 19 dniu. Ok był jedno dyniowy spadek temperatury i później skok i tego dnia co był skok owu. Mnie się wydawało że to 17 dnia miałam owu ale testy pozytywne więc mówię ok, może zaufam. A tu wczoraj byłam w 3 dpo a dzisiaj rano jak wpisałam tylko temp to mi zaktualizowało na 5dpo i że owu była owu była w 18dc... Nie kumam..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ