X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

wykres temperatur

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja stała temperatura w pierwszej fazie wynosi 36,7. od czasu owulacji temperatura utrzymuje się na 37,1. Czy taki wzrost może oznaczać ciążę? Dziękuję za odpowiedź.

    85999n73ze96h91v.png
  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla jasnosci inteerpretacji, oto wykres... :)

    https://ovufriend.pl/wykres,81612c096a645abb4fc1050d2695bf52.html

    85999n73ze96h91v.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaden wzrost nie oznacza ciąży, taka temp. może jedynie oznaczać, że z progesteronem wszystko ok. Szkoda sobie robić nadzieję, bo temp. może spaść z dnia na dzień. Najlepiej zrobić test kiedy przyjdzie na to pora.

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 dziękuję bardzo za odpowiedź :) Ostatnim razem kiedy byłam w ciąży (poroniłam w 7tyg.) miałam właśnie taką temperaturę 37,1.
    Teraz zrobiłam betę i niestety wynik był ujemny.

    85999n73ze96h91v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ