X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wynalazki dla starających się :)
Odpowiedz

Wynalazki dla starających się :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • szpieszka Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 16 lipca 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was stosowała ( bądź słyszała od kogoś innego ) czegoś na temat cyclotest baby lub ladycomp? na różnych forach to zachwalają ale ze względu na cenę sama nie wiem....

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    E
  • szpieszka Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 18 lipca 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny nic? kompletnie?

    E
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 19 lipca 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpieszka, a te "urządzenia" monitorują cykl. Prawie to samo co nasze mierzenie temperatury ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 22 lipca 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykrywaja bardziej plodne dni itd ale tez drozsze. Wielokrotnego uzytku jesli dobrze pamietam...duzo kobiet je chwali...jakbym miala uzywac czesto testow ovu to jednak wlasnie kupilabym cyclotest...bardzo pomocne.

    tutaj bardzo chwala wlasnie cyclotest:

    http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4825261

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie zastanawialam nad mikroskopem owulacyjnym... tez wielokrotnego uzytku, a mozna uzywac i sliny i sluzu... a drogie strasznie nie sa.

  • szpieszka Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 28 lipca 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za podpowiedzi...sama nie wiem chyba poradzę się mojego gina jak on to widzi. Cena faktycznie dość wysoka najtańszy jest chyba ten cyclotest. Z drugiej strony lekarz mi ostatnio powiedział że jak hormony ok (monitorujemy teraz cykl) i z mężem ok to nic tylko się starać (łatwo się mówi :)) A co do mikroskopów to gdzieś czytałam niezbyt pochlebne opinie.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    E
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 28 lipca 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikroskop owulacyjny mi się nie sprawdził, bardzo długi czas w cyklu wychodzą mi paprocie, więc nie wiem na podstawie niego kiedy jest owulacja, nawet po owulacji wychodzą paprocie

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 28 lipca 2013, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam mikroskop i narzekałam na niego , bo nie było paproci tylko tak jakby za chwilę miały być , teraz jak się okazało że nie mam w ogóle owulki to już nie wiem czy mam prawo narzekać heheh

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 31 lipca 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiele dziewczyn rowniez mowi po fakcie, ze dopiero po 3 miesiacach zdawaly sobie sprawe, ze albo zle nakladaly probke, albo ze zle interpretowaly...kazdy gin do wykresow czy testow ovu podchodzi sceptycznie...bo niby stresuje...wydaje mi sie ze wszystko stresuje jak sie chce bardzo zajsc w ciaze...to moze opetac :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 31 lipca 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem , testy owulacyjne mnie nie stresowały , bardziej te negatywne ciążowe

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny, ja stosuje cylkotest 2plus od jesieni tamtego roku i musze przyznac ze jestem bardzo zadowolona, mimo ceny, zwraca sie po prostu...w dzialaniu.Urzadzenie samo dokonuje pomiaru temp plus interpretuje dany dzien,natomiast nie zainwestowalam w oprogramowanie taniej mi wychodzi OVUFriend;-)))

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a propos mikroskopu owulacyjnego to tez kupilam na poczatku podobny ksztaltem do szminki i niestety nie wychodzily zadne obrazy paproci etc,nawet maz probowal krecil tym sprzetem jako inzynier;-))))
    za to zwykly szkolny mikroskop pokazal paprotki, trudniejsza okazala sie interpretacja obrazow paproci bowiem i przed i po owulacji wystepowaly non stop, a pomiarow temp nie prowadzilam

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za namową babeczki z poradni rodzinnej (od NPRu) kupiłam bioself - zachwalała, że taki rewelacyjny i niestety rozczarowałam się bardzo. Wachania tempki mam większe niż wtedy kiedy używałam zwykłego microlife'a. Z interpretacją cyklu też radzi sobie kiepsko. Także nie polecam :/

    Limerikowo, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej..
    ja kupiłam baby camp jakiś czas temu. Cena nie najniższa ale planowaliśmy dzidziusia...nie wiem czy to dzięki niemu ale udało się za pierwszym razem ;)teraz zaczęłam używać go ponownie (zaczęliśmy się starać o rodzeństwo dla córeczki ;))zobaczymy jak to będzie...

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    Niania ..
  • szpieszka Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie dzięki dziewczyny za podpowiedzi :) ja się jeszcze zastanowię nad takim zakupem :) wiem że później niektóre panie stosują takie komputerki jako sposób na antykoncepcję (o której tutaj raczej wszystkie nie myślimy ;) ) póki co mam termometr owulacyjny ale jak on piszczy po pomiarze temperatury ...ło matko w środku nocy (4-5) może zirytować męża hehe

    E
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpieszka a nie ma opcji żeby ten dźwięk wyłączyć? Może poszukaj w instrukcji i coś znajdziesz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo wrote:
    hej Dziewczyny, ja stosuje cylkotest 2plus od jesieni tamtego roku i musze przyznac ze jestem bardzo zadowolona, mimo ceny, zwraca sie po prostu...w dzialaniu.Urzadzenie samo dokonuje pomiaru temp plus interpretuje dany dzien,natomiast nie zainwestowalam w oprogramowanie taniej mi wychodzi OVUFriend;-)))


    Witam cię serdecznie. Napisałaś że używasz lub też używałaś Cyclotest 2 plus. Ja też mam to urzadzenie jednak nie działa poprawnie. Do 14dc działało i mierzyło temp. Rano 15dc chciałam zmierzyć temp ale niestety pokazało mi literkę H potem E i nie mierzy temp tylko jak włączę to od razu pokazuje temp wczorajszą jakby ją zapamiętało i wpisało. Nie mam instrukcji bo kupiłam od znajomej a ona zgubiła. Możesz sprawdzić w swojej instrukcji co oznaczają literki? Jak zresetować urządzenie do ustawień fabrycznych?

  • Ania162 Znajoma
    Postów: 17 19

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam Lady Comp Baby, ale to dopiero piwerszy cykl i obecnie (21 dc) większość dni na czerwono plus od wczoraj pyta czy już @ przyszła. Podobno musi się nauczyć naszego cyklu, ale mam nadzieję, że nie będzie miał możliwości 🙂

  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę że te wszystkie gadżety to szkoda kasy. Prawda taka, że jeśli partnerzy są zdrowi to po kilku miesiącach im się uda. Jak są jakieś odchylenia to nawet najlepszy gadżet nie pomoże.. myślę że lepiej pójść 2 razy na monitoring USG cyklu, sprawdzić hormony i nasienie. Można też posikac wtedy na owulaki i pomierzyć kilka cykli temperature zwykłym termometrem owulacyjnym (koszt np. Microlife ok.20zl). Po tych kilku mc już można być pewnym kiedy i czy w ogóle ta owulacja wypada (oczywiście w marginesie plus minus dwa dni)

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ