X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wyniki badań hormonalnych
Odpowiedz

Wyniki badań hormonalnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anx97 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 20 grudnia 2022, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :) wraz z narzeczonym staramy się o dziecko od prawie 5 miesięcy.
    Zrobiłam dziś badania hormonalne, czy któraś z Pań podpowiedziała by mi czy te wyniki są ok? Czy powinnam zacząć brać jakies sumplementy? Jeśli tak, to jakie polecacie przy staraniu się o dziecko.
    TSH 1.65 (*0.35 - 4.94)
    Estradiol 41.80 pg/mL
    FSH 5.30 mlU
    LH 5.40 mlU
    Prolaktyna 28.10 ng/mL
    Testosteron 1.19 nmol/L
    Wyniki konsultowane z moim ginekologiem, twierdzi, ze są w normie i prolaktyna jest tylko nieznacznie podwyższona, nie ma wpływu na trwające ponad 42 dniowe cykle. Nie wiem czy występuje u mnie owulacja. Za 18 dni idę zbadać progesteron, ale czy to ma sens? Proszę o pomoc, bo już wariuje. Na necie coś innego, lekarz coś innego.

  • Zapominajka Przyjaciółka
    Postów: 94 107

    Wysłany: 20 grudnia 2022, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam jeszcze dorobić glukozę i insulinę na czczo chociaż.

  • anx97 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 20 grudnia 2022, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka wrote:
    Polecam jeszcze dorobić glukozę i insulinę na czczo chociaż.
    Zrobiłam, zapomniałam dopisać :)
    87 mg/dl (*74-99)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ