X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wypływa ze mnie woda?
Odpowiedz

Wypływa ze mnie woda?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam bardzo dziwny problem, będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś może się spotkał z takim objawem. To mój 3 cykl z lutein dopochwową, od początku jak zaczynałam brać przez 2 cykle pojawiała się biała wydzielina po każdej tabletce, która potem w ciągu dnia zanikała. Teraz owszem też się pojawia po użyciu, ale w ciągu dnia mam takie momenty, że czuję, że wypływa ze mnie woda! Nie jest to śluz tylko po prostu wyciek czegoś jak woda, bez zapachu, przezroczystego.. Jest to tak intensywne, że aż mam wrażenie jakbym miała moką bieliznę, dosłownie jakbym się zsikała. Pierwszy raz pojawiło się w poniedziałek - byłam w pracy w delegacji a tu szok! Nagle mokro! Nie mogłam wyjść do WC i bałam się, że to widać przez ciuchy, ale na szczęście tak nie było :) Czy to może być też po luteinie?

  • rebe Autorytet
    Postów: 1971 965

    Wysłany: 15 września 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2020, 21:48

    mhsvl6d8myv1scse.png
    starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dzień, biorę rano zawsze ok 6. I zawsze tak brałam od kiedy stosuję. dziś kolejny dzień i to samo.. może jeszcze dodam, że to się pojawiło 17 dc, czyli po 3 luteinach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2014, 21:27

  • rebe Autorytet
    Postów: 1971 965

    Wysłany: 15 września 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2020, 21:48

    mhsvl6d8myv1scse.png
    starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już nic nie pojmuję.. lekarz kazał mi brać rano-pytałam czy to nie wymaga leżenia bo co rano się dosłownie zrywam i biegnę do pracy. Powiedział, że absolutnie nie ma to wpływu i że tak jest nawet lepiej bo jeśli współżycie wypada wieczorem zazwyczaj to będzie zakłócać. Myślę też, że coś tam się wchłania bo plamienia przed @ ustały jak ręką odjął od 1 cyklu stosowania. Tak myślałam, że to może mieć związek, ale czemu dopiero przy 3 cyklu..? Zawsze muszą mi się dziać takie dziwne rzeczy..

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 21 września 2014, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kita ja w poprzednim cyklu z luteina miałam dokładnie to samo

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli to luteina.. to już muszę wytrzymać te 2 dni do @:) albo do testu:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ